Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Honor Band 5 alebo Mi Band 4? Ktorý z nich je lepší fitness sledovač?

Honor Band 5 alebo Mi Band 4? Ktorý z nich je lepší fitness sledovač? 1

Sledovanie fitnesu dosiahlo svoj vrchol v posledných rokoch, keď ľudia začínajú čoraz viac chápať dôležitosť fyzických cvičení a technológií, ktoré ich môžu sledovať. Honor Band 5 a Mi Band 4 sú dva fitness sledovače, pre ktoré je sledovanie základných fyzických aktivít hračkou. V ich schopnostiach nie je vôbec nič. Obidve zariadenia majú množstvo funkcií, ktoré sú určené na zlepšenie nášho zdravia.

Ale ktorá z týchto dvoch pomôcok je lepšia, Honor Band 5 alebo Mi Band 4? Aby sme sa dostali k záveru, budeme ich analyzovať podľa kritérií, ako sú dizajn, výdrž batérie, vlastnosti atď.

dizajn

Vyzerá to, že na tom záleží, nie? Mi Band 4 má zaoblený a pohodlný dizajn, pričom panel sedí pozdĺž zápästia. Modul gadget je veľmi ľahký a farby panelov môžete dokonca napraviť.

Namiesto toho Honor Band 5 má obdĺžnikový tvar. Obe pomôcky sú na svojich pásoch perforované, takže pot bude ľahšie unikať.

Životnosť batérie

Mi Band 4 dostal nedávny upgrade v tejto oblasti a má batériu 135 mAh, ktorá môže vydržať 20 dní pri jedinom nabití. Kapela 5 má nevýhodu, pokiaľ ide o výdrž batérie, pretože má iba 100 mAh, ktorá trvá približne 14 dní. Ak zapnete niektoré funkcie, ako napríklad sledovanie spánku, bude mať ešte dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Honor Band 5 je vybavený pokročilými senzormi na sledovanie aktivity a sledovanie srdcovej frekvencie. A je tu aj nový monitor hladiny kyslíka v krvi.

Mi Band 4 má niektoré štandardné funkcie, ako je snímač srdcovej frekvencie, podpora oznámení, krokomer a budík. Má však vynikajúcu vlastnosť pri rozlišovaní rôznych štýlov plávania. Obe Mi Band 4 a Honor Band 5 sú vybavené sledovaním spánku.

Celkovo sme dospeli k záveru, že skupina Honor Band 5 berie koláč a je to lepšie ako Mi Band 4, Máte iný názor? D