Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Honor 30S Leaked Render zobrazuje zadný panel s modulom obdĺžnikového fotoaparátu

Pod značkou Honor spoločnosti Huawei sa uvádza uvedenie série Honor 30 na trh smartphones niekedy okolo apríla. Teraz nové vykreslenie uniklo tým, čo sa hovorí ako Honor 30S, nástupca spoločnosti smartphone smartphone Honor 20S, ktorý bol uvedený na trh v septembri minulého roka. Omietka prichádza s láskavým dovolením na čínskej platforme sociálnych médií Weibo a zobrazuje len zadný panel rumorovanej Honor 30S. Zadný panel zobrazuje obdĺžnikový výrez pre kamerový modul a značku Honor na spodnej strane zariadenia.

Príspevok Weibo zobrazuje iba výrez pre modul kamery na údajnej Honor 30S. Keďže však predchodca Honor 20S mal nastavenie trojitej kamery, dá sa povedať, že táto bude mať na chrbte aj najmenej tri kamery. Kamerový modul na vytečenom vykreslení Honor 30S však vyzerá výrazne väčší ako modul trojitých kamier na Honor 20S. Zadný panel údajného Honor 30S tiež neukazuje snímač odtlačkov prstov, čo naznačuje na snímač odtlačkov prstov na displeji. Môže to byť tiež Honor 30S, ktorý môže mať snímač odtlačkov prstov namontovaný na boku, ako je to na Honor 20S.

Správa v GSMArena hovorí, že Honor 30S môže prísť so systémom Kirin 820 SoC, o ktorom sa hovorí, že napája aj nadchádzajúcich Honor 10X. Správa tiež uvádza, že Honor 30S môže prísť aj s podporou 5G, ktorá bola predtým naklonená prostredníctvom nálepky fľaše Sprite v Číne.

Žiadna z informácií o Honor 30S sa nedala overiť nezávisle.

Začiatkom februára vo februári, tipér, ktorý má meno používateľa @ RODENT950 Twitter naznačil, že Honor by mohol spustiť svoju sériu Honor 30 zo série smartphones, spolu s tabletom so systémom Android, ktorý je špičkovým programom Honor MagicPad.