HONOR 30S, doslova potvrdzuje zvesti

Po pokroku, ktorý som dnes zverejnil v oblasti fotografie Česť 30Teraz je na prelome HONOR 30S, model, ktorý sa umiestni na špici novej série čínskych strojov.

HONOR 30S, mierne menší ako horná hranica rozsahu

Vďaka Weibo„Slávna čínska webová stránka, ktorá prvýkrát zverejňuje pokrok na nových webových stránkach smartphones S očami v tvare mandlí Slashleaks Kto ich predstavil západnému svetu, máme príležitosť vidieť konečný vzhľad modelu HONOR 30S, ktorý je najlepším modelom pre tieto dva modely, ktorý by sa mal predstaviť v pondelok 30. marca. Výber otvoru pre kolík na obrazovke na ľavej strane je okamžite viditeľný pre „hostenie“ prednej kamery. Rovnakým spôsobom je zreteľne viditeľná najmä spodná hrana nazývaná „brada“, hoci nie je tak zveličená. Obrazovka by mala byť LCD a nemala byť AMOLED ako tá, ktorú ponúkali bratranci včera. Ďalším vodítkom v prospech výberu panela LCD je umiestnenie snímača odtlačkov prstov na pravý okraj smartfónu, ktorý sa nachádza približne na prepínači.

HONOR 30S, doslova potvrdzuje zvesti 1

Ako sa dnes očakáva, a ako je zrejmé z arabskej kaligrafie umiestnenej priamo pod hroznou podporou odvetvia fotografie, hlavnou kamerou bude 64 megapixelov, obklopená 3x optickým teleobjektívom, 12 megapixelovým širokouhlým objektívom a štvrtým senzorom s funkciami ToF , neprítomné O HONOR 30. Z obrázkov tiež vieme odhadnúť dve farby (nie nevyhnutne jedinú) v zelenej a čiernej farbe, pretože sa poskytne HONOR 30S.

HONOR 30S, doslova potvrdzuje zvesti 2

Dátum pre pondelok, keď …

Udržujte krok!