Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hodnotenie A2 Hosting 2020: v├Żhody a nev├Żhody, ceny a hodnotenie

Ak ste sa rozhodli spusti┼ą webov├║ str├ínku, ─Ćal┼í├ş krok je rozhoduj├║ci. Vyberte si dobr├ęho hostite─ża.

Webov├Ż hostite─ż je chrbticou ak├ęhoko─żvek online obchodu. Niektor├ş hostitelia v├ím pom├┤┼żu splni┼ą va┼íe sny prostredn├şctvom r├Żchlych serverov, pokro─Źil├Żch optimaliza─Źn├Żch n├ístrojov a ┼ípecializovanej podpory z├íkazn├şkov. Prijatie najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş a vstavan├Żch n├ístrojov poml─Źiek zv├Ż┼íi va┼íu snahu o roz┼í├şrenie str├ínky. Od v┼íetk├Żch hostingov├Żch slu┼żieb v┼íak nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą tak├Żto druh z├í┼żitku.

Mnoho hostite─żov st├íle dodr┼żiava zastaral├║ infra┼ítrukt├║ru a technol├│gie, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą v├í┼żny vplyv na v├Żkon va┼íich webov├Żch str├ínok. Jeho medzery v zabezpe─Źen├ş poskytuj├║ kybernetick├Żm zlo─Źincom neobmedzen├ę mo┼żnosti na prelomenie syst├ęmu a nevyu┼żitie v┼íetk├ęho ├║silia.

Ak├Ż je v├í┼í v├Żber?

R├Żchly a bezpe─Źn├Ż webhosting alebo lacn├Ż a pomal├Ż webhosting?

Viem, ┼że p├┤jdete s prvou mo┼żnos┼ąou. Ak ├íno, pre─Ź├ştajte si cel├Ż tento ─Źl├ínok a vyberte si dobr├Ż hosting pre svoju firmu alebo blog.

Pre─Źo A2 Hosting?

Mo┼żno sa ─Źudujete, pre─Źo navrhujem hostenie A2 zo stoviek webhostingov├Żch spolo─Źnost├ş.

A2 Hosting je r├Żchly a spo─żahliv├Ż poskytovate─ż hostingu na spustenie akejko─żvek webovej str├ínky za p├ír min├║t. Ich hosting pl├íny s├║ naozaj cenovo dostupn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov a za─Ź├şnaj├║ na pouh├Żch $30,92 za mesiac. Maj├║ tie┼ż dobr├║ poves┼ą medzi existuj├║cimi z├íkazn├şkmi a odborn├şkmi na v├Żvoj webov├Żch aplik├íci├ş.

M├ím nieko─żko priate─żov, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ hosting A2 na hos┼ąovanie obchodn├Żch port├ílov a blogov a nikdy som sa nestretol so ┼żiadnymi v├Żpadkami slu┼żieb alebo probl├ęmami s n├şzkou r├Żchlos┼ąou.

A2 ubytovanie
zdie─żan├íSpravovan├ę WordPresspredajcoviaVPSjedno├║─Źelov├Ż
Vyvolávacia cena (za mesiac)
PS3.92PS11.99PS9.80PS599,59 USD
D├ítov├ę centr├í: USA USA, Holandsko a Singapur
Polomer d├┤veryhodnosti TrustScore: 4,2 z 5
Sk├│re spokojnosti G2: 4,4 z 5
Nakupujte teraz

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti

 • SSL zadarmo
 • Bezplatn├í migr├ícia
 • Neobmedzen├ę ├║lo┼żisko
 • Neobmedzen├í ┼í├şrka p├ísma
 • Neobmedzen├ę webov├ę str├ínky
 • Neobmedzen├Ż po─Źet e-mailov├Żch ├║─Źtov
 • Bezplatn├ę automatick├ę z├ílohovanie
 • 99)9% z├íruka dostupnosti
 • Zadarmo tvorca webov├Żch str├ínok
 • Vstavan├í webov├í bezpe─Źnos┼ą
 • Sk├║┼íobn├í oblas┼ą
 • Bezplatn├í CDN slu┼żby Cloudflare
 • Turbo servery
 • Softv├ęr A2 optimalizovan├Ż na zlep┼íenie v├Żkonu
 • Optimalizovan├Ż akceler├ítor A2 pre r├Żchlej┼íie na─Ź├ştanie str├ínky
 • Z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş kedyko─żvek
 • 24 /7 Z├íkazn├şcky servis

V zdie─żanom hos┼ąovan├ş stoj├ş pl├ín Basic Lite $3.92 / mo M├í obmedzen├ę funkcie a umo┼ż┼łuje v├ím hosti┼ą iba jednu webov├║ str├ínku s a┼ż 25 e-mailov├Żmi ├║─Źtami. Ak chcete limity odomkn├║┼ą, mus├şte inovova┼ą na program Swift. Je dod├ívan├Ż s neobmedzen├Żm webhostingom, automatick├Żm z├ílohovan├şm zadarmo, viac pridelen├Żch zdrojov at─Ć. za $40,90 / mesiac Oba pl├íny str├ícaj├║ d├┤le┼żit├║ vlastnos┼ą A2 Hosting: servery Turbo. S├║ k dispoz├şcii v├Żlu─Źne v pr├ęmiovom pl├íne Turbo, aby sa zaistilo r├Żchlej┼íie na─Ź├ştanie str├ínky a┼ż 20x. Pon├║ka tie┼ż optimalizovan├Ż ur├Żch─żova─Ź str├ínok a jedine─Źn├ę n├ístroje na ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte na otv├íranie va┼íich webov├Żch str├ínok r├Żchlos┼ąou svetla. Turbo pl├ín stoj├ş $90,31 / mesiac

Kliknite tu, aby ste si k├║pili hostingov├Ż pl├ín A2 a poskytnite svojim webov├Żm serverom vysokor├Żchlostn├ę servery a pokro─Źil├ę n├ístroje na optimaliz├íciu

A2 ubytovanie

V├Żhody hostingov├Żch pl├ínov A2

Teraz m├┤┼żeme overi┼ą hlavn├ę v├Żhody pl├ínov hostenia A2,

1, ekonomick├Ż

Hostingov├ę pl├íny A2 s├║ skuto─Źne cenovo dostupn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov aj mal├ę firmy. Platbou nomin├ílnej mesa─Źnej sumy (napr├şklad pl├ín Swift) m├┤┼żete na svojich serveroch v USA, Eur├│pe alebo ├üzii hosti┼ą neobmedzen├ę webov├ę str├ínky. ─Äal┼íie funkcie, ktor├ę m├┤┼żete v tomto pl├íne za┼żi┼ą, s├║ bezplatn├Ż n├ístroj na tvorbu webov├Żch str├ínok, bezplatn├ę mot├şvy webov├Żch str├ínok, bezplatn├ę automatick├ę z├ílohovanie a neobmedzen├ę ├║lo┼żisko. Nem├┤┼żeme teda poveda┼ą, ┼że je to drah├ę.

2, v├Żkon

V┼íetci klienti A2 Hosting dostan├║ optimalizovan├Ż softv├ęr na automatick├║ optimaliz├íciu svojich webov├Żch str├ínok pomocou kompresie a ukladania do vyrovn├ívacej pam├Ąte. Tento softv├ęr je vyvinut├Ż odborn├şkmi A2 a je ─Źasto aktualizovan├Ż, aby sa zlep┼íila jeho funk─Źnos┼ą.

A2 Optimized Site Accelerator je pokro─Źil├Ż n├ístroj na ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte s mo┼żnos┼ąami ako Turbo cache, Memcache a OPCache. Pom├┤┼że v├ím to ─Ćalej zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą str├ínky. Servery Turbo s├║ v┼íak hlavn├Żmi bodmi v prospech pl├ínov hostenia A2, ktor├ę m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok a┼ż 20-kr├ít. Servery Turbo aj Site Accelerator s├║ k dispoz├şcii v├Żlu─Źne z├íkazn├şkom pl├ínuj├║cim Turbo. Dostan├║ tie┼ż predplatn├ę slu┼żby Cloudflare Plus na zv├Ż┼íenie r├Żchlosti str├ínok na mobiln├Żch zariadeniach.

3, zálohy

N├íhodn├ę odstr├ínenie alebo chyba k├│dovania m├┤┼żu odosla┼ą webov├║ str├ínku offline. Iba z├íloha v├ís m├┤┼że v takejto situ├ícii ulo┼żi┼ą na obnovenie lokality. A2 Hosting automaticky z├ílohuje va┼íe ├║daje v pravideln├Żch intervaloch. K nim m├┤┼żete kedyko─żvek pristupova┼ą z programu cPanel a v┼íetko obnovi┼ą jedin├Żm kliknut├şm. ─Żahk├ę a pohodln├ę, ┼że?

4, zabezpe─Źenia

A2 Hosting aktualizuje defin├şcie zabezpe─Źenia ka┼żd├Ż de┼ł a automaticky. Pred z├ísahom do syst├ęmu zablokujte v┼íetky druhy pokusov o prienik. Bezplatn├í ochrana HackScan je k dispoz├şcii na v┼íetk├Żch programoch hostingu bez ak├Żchko─żvek ─Ćal┼í├şch platieb. Tie┼ż v├ís upozorn├ş na zastaran├Ż softv├ęr, infikovan├ę s├║bory at─Ć. podnikn├║┼ą potrebn├ę kroky a zv├Ż┼íi┼ą bezpe─Źnos┼ą.

K dispoz├şcii je dvojfaktorov├ę overenie, ktor├ę chr├íni v├í┼í ├║─Źet hostenia A2 a br├íni ostatn├Żm v prevzat├ş kontroly nad va┼íimi webov├Żmi str├ínkami. Du├ílny firewall a antiv├şrusov├Ż program s├║ ─Ćal┼íie funkcie hostenia A2, ktor├ę chr├ínia va┼íe online podnikanie alebo blog pred v┼íetk├Żmi formami po─Ź├şta─Źov├Żch ├║tokov.

5, Priate─żsk├Ż z├íkazn├şcky servis

A2 Hosting m├í priate─żsk├Ż a ┼ípecializovan├Ż z├íkazn├şcky servis na vyrie┼íenie va┼íich ot├ízok a s┼ąa┼żnost├ş, ak existuj├║. K dispoz├şcii 24 /7 cez telef├│n, e-mail, chat a syst├ęm l├şstkov. Va┼ía podpora Guru Crew je omnoho r├Żchlej┼íia a r├Żchlo rie┼íi va┼íe probl├ęmy pomocou pr├şslu┼ín├Żch technick├Żch zdrojov a rie┼íen├ş.

6, Z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş kedyko─żvek

Nikdy som nevidel ┼żiadnu spolo─Źnos┼ą, ktor├í svojim z├íkazn├şkom pon├║ka z├íruku vr├ítenia pe┼łaz├ş. Ale Hosting Hosting ├íno. Jasne to nazna─Źuje va┼íu d├┤veru v poskytovan├ę slu┼żby a v├í┼í z├ív├Ązok vo─Źi klientom. Ak nie ste spokojn├ş so svojimi slu┼żbami v ┼żiadnej f├íze, vr├í┼ąte peniaze na z├íkazn├şcky servis. Potom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą A2 Hosting zadarmo!

Nev├Żhody A2 Hosting

Ka┼żd├Ż hosting m├í svoje vlastn├ę nedostatky. Tento bod sa t├Żka aj hostingu A2.

Toto s├║ hlavn├ę nev├Żhody va┼íich hostingov├Żch pl├ínov,

1, Obmedzenia z├íkladn├Żch pl├ínov.

Ako sme u┼ż diskutovali, z├íkladn├Ż pl├ín A2 Hosting (Lite) m├í obmedzen├ę funkcie. Umo┼ż┼łuje hos┼ąova┼ą jednu webov├║ str├ínku v pl├íne. ┼Żiadne automatick├ę z├ílohovanie. Neexistuj├║ ┼żiadne servery Turbo. Neexistuj├║ ┼żiadne pokro─Źil├ę n├ístroje na optimaliz├íciu, ako napr├şklad Accelerator str├ínok, LiteSpeed ÔÇőÔÇőCache at─Ć. V├Ą─Ź┼íina z nich je k dispoz├şcii iba na najvy┼í┼íom pl├íne Turbo.

2, Vysok├ę miery obnovy.

Je lep┼íie za─Źa┼ą s dlhodob├Żmi pl├ínmi na hostingu A2. Rovnako ako mnoho in├Żch poskytovate─żov hostingu pon├║ka aj n├şzke zav├ídzacie ceny na pril├íkanie nov├Żch z├íkazn├şkov.

Po uplynut├ş p├┤vodn├ęho obdobia mus├şte zaplati┼ą ove─ża vy┼í┼íie obnovovacie sadzby, ─Źo je vlastne dvojn├ísobok p├┤vodnej platby. Toto nie je zriedkav├Ż pr├şpad. SiteGround tie┼ż rob├ş to ist├ę pre z├íkazn├şkov. Vyberte si jeden rok A2 Hosting 3 a z├şskajte skvel├ę z─żavy na celkov├║ sumu.

záver

Napriek t├Żmto dvom nedostatkom d├┤razne odpor├║─Źame A2 Hosting na za─Źatie podnikania alebo blogu. Je to bezpe─Źn├ę, r├Żchle a spo─żahliv├ę. V┼íetky pl├íny z├şskaj├║ neobmedzen├ę ├║lo┼żisko, neobmedzen├Ż prenos, bezplatn├║ migr├íciu, SSL a CDN zdarma.

Z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş kedyko─żvek je ─Ćal┼í├şm d├┤vodom, pre─Źo ste si ako hostingov├║ slu┼żbu zvolili A2 Hosting. Je v├Żhodnej┼íia ako obmedzen├í z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş poskytnut├í in├Żmi hostite─żmi a z├şskava zvy┼ín├Ż zostatok na va┼íom ├║─Źte.

Tu je cenov├í ┼ítrukt├║ra zdie─żan├Żch hostingov├Żch pl├ínov A2 Hosting tri roky,

liter├ŻchlyTurbo
140,94 dolárov176,22 dolárov334,98 dolárov

Tieto dlhodob├ę pl├íny v├ím umo┼ż┼łuj├║ hos┼ąova┼ą webov├ę str├ínky na nasleduj├║cich 36 mesiacov za prijate─żn├║ cenu.

Kliknut├şm na tento odkaz na exkluz├şvnu ponuku aktivujete dohodu na obmedzen├║ dobu a z├şskate a┼ż 51% z─żavu na hostingov├ę pl├íny A2.