Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hodinky Mi Xiaomi menia Ň°tandardn√Ĺ vzhńĺad inteligentn√Ĺch hodiniek Wear OS

Hodinky Mi Xiaomi menia Ň°tandardn√Ĺ vzhńĺad inteligentn√Ĺch hodiniek Wear OS 1
Hodinky Mi Xiaomi menia Ň°tandardn√Ĺ vzhńĺad inteligentn√Ĺch hodiniek Wear OS 1

Xiaomi akt√≠vne debutovala do sveta inteligentn√Ĺch hodiniek zaveden√≠m Mi Watch vo svojom dom√°com trhu v ńĆ√≠ne. Tieto nov√© hodinky od Mi vyzeraj√ļ ako Apple Watch, Je to kvadratick√Ĺ tvar, bezr√°mov√Ĺ displej, vŇ°etky s√ļ podobn√© Apple Watch s√©ria 5, Mi Watch m√° fitnes skupinu s mnoŇĺstvom moŇĺnost√≠ sledovania, ako je napr√≠klad monitor srdcov√©ho rytmu, pońć√≠tadlo krokov, sp√°len√© kal√≥rie a reŇĺim sp√°nku.

Mi hodinky Ň°pecifik√°cie

Mi Watch m√° 44mm tv√°r pokryt√ļ a 10,78 palcov√° obrazovka AMOLED s hustotou 326ppi pixelov. O hodink√°ch sa hovor√≠, Ňĺe maj√ļ k dispoz√≠cii dve verzie – jednu s hlin√≠kov√Ĺm telom a remienkom a druh√ļ s r√°mom z chirurgickej ocele a remienkom. K dispoz√≠cii je zabudovan√Ĺ mikrof√≥n na uskutońćŇąovanie hovorov alebo nahr√°vanie hlasov√Ĺch pozn√°mok. Okrem toho je k dispoz√≠cii reproduktor na pońć√ļvanie prich√°dzaj√ļcich hovorov alebo hudby.

Pokiańĺ ide o bat√©riu, obsahuje bat√©riu 570 mAh, ktor√° vydrŇĺ√≠ aŇĺ 36 hod√≠n pouŇĺ√≠vania. Je poh√°Ňąan√Ĺ procesorom Qualcomm Snapdragon Wear 3100 4 GB, 1 GB pam√§te RAM a 8 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru.

Hodinky beŇĺ√≠ na softv√©ri MIUI zaloŇĺenom na syst√©me Google Wear. Hovor√≠ sa tieŇĺ, Ňĺe na stiahnutie ńŹalŇ°√≠ch aplik√°ci√≠ bude k dispoz√≠cii samostatn√Ĺ obchod App Store. Na meranie srdcov√©ho rytmu a sp√°nku m√° zabudovan√© fitness funkcie. SmartWatch podporuje desaŇ• Ň°peci√°lnych reŇĺimov pre aktivity ako beh, cyklistika a pl√°vanie.

cena

҆tandardn√° cena hlin√≠ka Mi Watch v ńĆ√≠ne je RMB 1, 299 – 13 000 R v indickej mene. Exkluz√≠vna verzia z nehrdzavej√ļcej ocele bude st√°Ň• 1999 RMB (286 USD) a bude uveden√° na trh v decembri. Mi sledovan√° cena je asi polovińćn√° cena oproti z√°kladnej √ļrovni Apple Watch s√©ria 5, ńćo stoj√≠ 399 dol√°rov. Je dod√°van√Ĺ v odtieŇąoch Ň°edej, bielej a tmavomodrej. SpolońćnosŇ• zverejnila, Ňĺe hodinky bud√ļ k dispoz√≠cii v ńĆ√≠ne od 11. novembra. Tento predaj je k dispoz√≠cii iba v ńĆ√≠ne. Jeho spustenie v ńŹalŇ°√≠ch regi√≥noch m√īŇĺeme ońćak√°vaŇ• aj v nasleduj√ļcich dŇąoch.