Hniezdo Hub vs Nest Hub Max – Porovnanie

V prípade, že neviete:

Google okrem poskytovania vyhľadávacieho nástroja vyrába aj skvelé produkty, ako sú telefóny, prenosné počítače, inteligentné domáce zariadenia a ďalšie.

V súlade s tým spoločnosť Google vydala domáce spotrebiče ako Nest Hub v roku 2018 a Nest Hub Maximum v roku 2019. Tieto zariadenia sa používajú v domácnostiach na pomoc majiteľom domov pri ovládaní spotrebičov a monitorovaní ich domu digitalizovaným spôsobom.

Majitelia domov môžu klásť otázky hniezdu Hub alebo Hniezdo Hub Max, a tieto zariadenia na ne odpovedia, ako len budú môcť. Ovládanie ďalších inteligentných domácich spotrebičov je možné pomocou oboch týchto zariadení. Streamovanie je možné vykonávať aj v zariadení Nest Hub a Hniezdo Hub Max.

Súvisiace: Ponáhľaj sa !!! Vezmite si dve hniezda Hub inteligentný displej za cenu jedného

Mohlo by vás však zaujímať, prečo spoločnosť Google vydala dve verzie hniezda Hub?

Pravdou je, že tieto dve zariadenia sú si veľmi podobné. Napriek tomu medzi týmito dvoma výrobkami existujú určité zásadné rozdiely. Dôvodom je, že Google chcel vyhovieť rôznym zákazníkom. A preto po vydaní hniezda vytvorili ďalšiu verziu Hub.

Šikovné, však?

Teraz, ak chcete poznať kľúčové rozdiely medzi týmito dvoma produktmi, dostali sme vás. Pozorovali sme tieto zariadenia a uviedli sme dôležité rozdiely, ktoré tieto zariadenia majú pri rozhodovaní, ktoré si kúpiť.

Takže čítajte ďalej, aby ste vedeli viac!

Čítaj viac: Google po Nestovi znemožnil prístup Xiaomi k svojim zariadeniam Hub snímanie kanálov kamery cudzích osôb

Porovnanie hniezda Point-to-Point Hub a Nest Hub Max

1. Veľkosť

nest hub vs nest hub hub rozdiel vo veľkostiHniezdo Hub a Nest Hub Rozdiel maximálnej veľkosti

Najprv je z nášho zoznamu najzrejmejší rozdiel medzi Nestom Hub a Nest Hub Max. A to je veľkosť týchto dvoch zariadení. Hniezdo Hub zatiaľ čo Nest má sedempalcový displej Hub Max má desaťpalcový displej.

Napriek tomu si môžete myslieť, že na rozdiele veľkosti nezáleží. Ale v skutočnosti to robí.

Pri výbere inteligentných zariadení pre naše domácnosti musíme vziať do úvahy veľkosť zariadenia, pretože tieto zariadenia budeme niekde umiestňovať natrvalo.

Ak chcete rozbočovač, ktorý je možné umiestniť na nočný stolík, myslíme si ten menší, ktorým je hniezdo Hub, môže byť pre teba vhodnejšie. Ak však chcete mať na kuchynských linkách rozbočovač, ktorý vám pomôže vo vašej kuchyni, myslíme si to Nest Hub Max je pre teba vhodnejší.

Veľkosti týchto dvoch zariadení tiež ovplyvňujú ich hmotnosť. Hniezdo Hub Max je takmer trikrát väčšia ako hmotnosť hniezda Hub. Ak teda hľadáte ľahšie zariadenie, ktoré môžete použiť kdekoľvek v dome, myslíme si, že by ste mali zariadenie Nest vyskúšať Hub.

Ďalšia vec, na veľkosti týchto zariadení záleží, pretože by sa mohli nájsť ľudia, ktorí by chceli vlastniť zariadenie, kde by ich mohli sledovať pohodlnejšie. Myslíme si, že vlastníctvo hniezda Hub Max je na to lepší, pretože displej je väčší a poskytuje lepší zážitok zo sledovania.

2. Rečník

rozdiel medzi nest hub a nest hub hub maxHniezdo Hub a Nest Hub Maximálny rozdiel medzi reproduktormi

V súlade s charakteristikami týchto dvoch zariadení, o ktorých sme diskutovali v predchádzajúcom čísle, Nest Hub Max má v porovnaní s Nestom väčšiu veľkosť Hub. To znamená, že má väčší priestor pre reproduktory v ňom nainštalované. To robí zvukový systém Nest Hub Max byť lepší ako ten druhý.

Hniezdo Hub Max má a 2.1 reproduktor medzitým Hniezdo Hub má reproduktor s plným rozsahom. To znamená hniezdo Hub Maxov reproduktor vydáva v porovnaní s Nestom väčší zvuk Hub’s.

Ak teda hľadáte centrum, ktoré môžete použiť aj na sledovanie filmov, televíznych seriálov a YouTube videá, potom Nest Hub Max je pre teba najlepší. Môže vám to poskytnúť lepší zážitok zo sledovania, pretože reproduktor má lepšiu kvalitu.

3. fotoaparát

Google Nest Hub vs Nest Hub - maximálny rozdiel medzi kameramiHniezdo Hub vs Nest Hub Maximálny rozdiel fotoaparátu

Ďalším zásadným rozdielom medzi nimi je hniezdo Hub Max má prednú kameru, zatiaľ čo druhá nemá žiadnu.

Na to je dôležité myslieť pri výbere z týchto dvoch. Niektorým ľuďom vyhovuje inteligentné domáce zariadenie s funkciou fotoaparátu, niekomu nie. Prichádza s myšlienkou mať inteligentné zariadenie, o ktorom si myslia, že nie je zabezpečené a bezpečné.

Ak teraz uvažujete o umiestnení rozbočovača do svojej spálne, myslíme si, že by bolo pohodlnejšie vybrať si hniezdo Hub. Ak vám však vyhovuje rozbočovač s kamerou, najlepšou voľbou je Nest Hub Max.

Má a 60,5 megapixelový fotoaparát. S pridaním kamery v Nest Hub Max, s týmto zariadením môžete získať aj niekoľko ďalších funkcií. A ak chcete tieto funkcie poznať, nemusíte sa obávať, pretože o nich budeme diskutovať v nasledujúcom bode.

4. Vlastnosti

Od hniezda Hub Max má prednú kameru, je k nej pridaná ďalšia funkcia. Toto je funkcia rozpoznávania tváre. Táto funkcia umožňuje tomuto zariadeniu kontrolovať tváre používateľov zariadenia. Keď zariadenie rozpozná, kto ho používa, zobrazí informácie a úlohy, ktoré sú pre používateľa zabezpečené.

Aké cool to je?

Ale to nie je jediná vec, na ktorú je funkcia rozpoznávania tváre určená. Pretože dokáže rozpoznať tváre ľudí, ktorí sú v dosahu fotoaparátu, dokáže rozpoznať aj tváre, ktoré nie sú známe. Na záver, toto zariadenie je skvelým doplnkom k lepšiemu zabezpečeniu vášho domova.

Pomocou zariadenia Nest môžete tiež uskutočňovať videohovory Hub Max, pretože má prednú kameru. Ak teda toto zariadenie používate vo svojej kuchyni, môžete vykonávať viac úloh naraz tým, že budete variť a rozprávať sa so svojimi blízkymi. Posledná doplnková funkcia k hniezdu Hub Max, ktorý si myslíme, že je pozoruhodný, je detekcia gest. Ukázaním dlane smerom k fotoaparátu môžete pozastaviť prehrávanie videa alebo hudby.

5. cena

nest hub a nest hub hub maximálny cenový rozdielHniezdo Hub a Nest Hub Rozdiel maximálnej ceny

Posledný rozdiel, ktorý považujeme za dôležitý, je cena zariadení.

Medzi cenami Hniezda je značný rozdiel Hub a Hniezdo Hub Max. Hniezdo HubMaloobchodná cena Nest je 149,00 dolárov Hub Max stojí 229,00 dolárov. Aby sme boli úprimní, je to dosť veľký rozdiel v cene, ale myslíme si, že funkcie, ktoré sú súčasťou fotoaparátu Nest Hub Max stoja za tie peniaze.

Napriek tomu si tiež myslíme, že je na vás, aby ste sa rozhodli, či si myslíte o ďalších funkciách hniezda Hub Max stojí za rozdiel 80,00 dolárov. Pretože nakoniec ste to vy, kto si vyberie, ktoré zariadenie je pre vás najvhodnejšie.

Časté otázky

Je domovská stránka Google Hub a Nest Hub rovnaký?

Áno. Google Nest Hub bol predtým známy ako domovská stránka Google Hub. Nasledujúci rok po vydaní spoločnosť Google premenovala značku.

Je Nest Hub alebo Nest Hub Stojí to za to?

Podľa nášho úprimného názoru hniezdo Hub a Hniezdo Hub Max stoja za tie peniaze. Obe zariadenia sú veľmi nápomocné pri vytváraní digitalizovaného domu. Slúžia ako televízor alebo reproduktor, ktorý môžete používať pri varení, digitálny fotorámik, inteligentný domáci ovládač a ďalšie.

Súvisiaci odkaz: Uskutočňujte hovory Duo pomocou svojho zariadenia Google Nest

Aby som to všetko zhrnul

Google uvádza na trh skvelé produkty od smartphones na inteligentné domáce zariadenia. V súlade s tým vyrobili aj niektoré domáce spotrebiče ako Nest Hub a Nest Hub Max. Vlastníctvo jedného z týchto zariadení môže ďalej pomôcť digitalizovať domy majiteľov domov.

Niektorí ľudia však nevedia, aký je medzi nimi rozdiel. Preto majú problém vybrať si, ktorý je pre nich najvhodnejší. Preto sme urobili tento zoznam.

Dúfame, že vďaka porovnaniu dvoch bodov, ktoré sme urobili, budú zákazníci vedieť, ktorý si majú kúpiť.

Pomohol vám tento článok pri rozlišovaní Nesta? Hub z Nest Hub Max? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčané obrázkové kredity