Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hlboký ponor Super Smash Bros Ultimate Pyra a Mythra zo dňa

Hlboký ponor Super Smash Bros Ultimate Pyra a Mythra zo dňa 1

Pred týždňom hostila Nintendo nový Direct, v ktorom bolo jedným z hlavných oznámení ďalší bojovník DLC pre Super Smash Bros. Ultimate. Ako sa ukazuje, ďalšou postavou DLC sú vlastne dvaja bojovníci v jednom: Pyra a Mythra z Xenoblade Chronicles 2. Zatiaľ čo úvodný trailer nám poskytol ochutnávku toho, čo môžu Pyra a Mythra robiť na bojisku, zostali sme v tme, pokiaľ ide o ich skutočný pohyb a možnosti.

Všetko sa to zmení budúci týždeň, ako Ultimate režisér Masahiro Sakurai bude hostiť hlboký ponor do postáv. Sakurai to urobil pre každého Ultimate DLC postava doteraz vydaná, takže bolo len otázkou času, kedy Nintendo potvrdí aj túto. Sakuraiov hlboký ponor na Pyre/Mythre sa uskutoční 4. marca – 8 dni od dnes – o 6 AM PST/9 AM EST.

Rozhodne teda budeme skoro vstávať, aby sme zistili, čoho sú Pyra a Mythra schopné. V nadväzujúcom tweete Nintendo uviedlo, že Sakuraiova prezentácia potrvá asi 35 minút a neprezradí ďalšieho bojovníka DLC, takže tam nechoďte s tým, že uvidíte niečo iné ako Pyra a Mythra v akcii.

To je tiež nevyhnutné varovanie, pretože Sakurai už na konci týchto hlbokých ponorov odhalil nových bojovníkov DLC. Kým Ultimate fanúšikovia sú pravdepodobne sklamaní, že sa tak rýchlo nedočkáme odhalenia ďalšieho nového bojovníka DLC, takže je možné predpokladať, že veci v štúdiu Sakurai sa vďaka pandémii pohybujú pomalšie než obvykle.

V každom prípade, ak ste Ultimate hráč, budúci týždeň sa určite nalaďte, aby ste zistili, čo Pyra a Mythra prinášajú k stolu. Sakuraiho hlboký ponor bude vysielaný na oficiálnom Nintendo YouTube kanál a môžete si ho pozrieť, keď nadíde čas, prostredníctvom videa vloženého vyššie.