Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hlavné obdobie Elden Ring bolo oznámené

Elden Ring

From Software potvrdilo, že dlho očakávaná hra Elden Ring dokončila vývoj a hlavné vydanie bolo predložené na schválenie. Práca však nie je úplne dokončená, pretože tím vývojárov momentálne pracuje na oprave prvého dňa, ktorá bude zahŕňať rôzne aktualizácie a optimalizácie.

Podľa správy GameSpot bolo počas Taipei Game Show potvrdené, že proces vývoja Elden Ring bol dokončený. Táto udalosť však tiež prezradila, ako dlho bude trvať dokončenie hlavnej úlohy Eldena Ringa. Producent Yasuhiro Kitao uviedol, že herný čas sa bude líšiť v závislosti od mnohých faktorov, ale uviedol, že hlavná línia úloh bude trvať približne 30 hodín.

Pokiaľ ide o herný čas, producent Yasuhiro Kitao povedal: „Toto sa bude výrazne líšiť od hráča k hráčovi. Z hľadiska cieľov stanovených počas vývoja je však predstava, že hlavná trasa by mala byť dokončená približne za 30 hodín. Hra ako celok je dosť veľká a má desiatky hodín viac hrateľnosti, ale ak hovoríme len o hlavnej trase, nemalo by to trvať oveľa dlhšie.“ povedal.

Čo sa týka dennej opravy pre Elden Ring, ktorej obrazovka na vytvorenie postavy unikla pred niekoľkými týždňami, From Software neodhalilo podrobnosti o tom, čo je súčasťou opravy, okrem aktualizácií a optimalizácií na základe spätnej väzby zo sieťového testovania.

Elden Ring vyjde 25. februára pre platformy PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC.