Hlásia tisíce používateľov Instagram Aplikácia padá na telefónoch s Androidom

Hlási to veľký počet ľudí Instagram zlyhanie aplikácie na telefónoch s Androidom. Zdá sa však, že existuje riešenie.

Problém s Instagram Zdá sa, že k zrúteniu telefónov Android dochádza bez ohľadu na výrobcu, pričom problémy so správami majú používatelia značiek od Google Pixel po Samsung, Hussein’s a OnePlus.

To znamená, že je to buď problém na konci spoločnosti Google s Androidom, alebo problém so samotnou aplikáciou.

Užívateľ na reddit sa obrátil na Google a dostal túto odpoveď od zákazníckej podpory:

Je to známy problém s Instagram aplikácie a dostávajú veľa žiadostí o chybu. Problém sme postúpili našim odborníkom a dúfame, že vývojár aplikácií čoskoro vyrieši

Niektorí používatelia však uvádzajú riešenie. Zdá sa, že Instagram problémy so zrútením aplikácie v telefónoch s Androidom je možné vyriešiť opätovnou inštaláciou aplikácie z Obchodu Play. Zdá sa, že ďalším riešením problému pre mnohých používateľov je násilné zastavenie aplikácie a vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie. Ak máte problémy s Instagram zlyháva aplikácia, vyskúšajte tieto dve opravy a zistite, či funguje.

Ako bolo uvedené vyššie, Instagram zrútenie aplikácie v telefónoch s Androidom je rozšíreným problémom a používatelia sa ním zaoberajú Twitter nariekať nad tým, že ich obľúbená aplikácia už nefunguje správne.

Existuje niekoľko vlákien so stovkami správ o probléme, takže je zrejmé, že spoločnosť Google a Instagram tvrdo pracujú na vyriešení problému.

Ak máte problémy s verziou, mali by ste vyskúšať vyššie uvedené opravy Instagram aplikácia padá, ale ak to nefunguje, môže sa stať, že budete čakať, kým aktualizácia problém nevyrieši. Je to nešťastný problém, ale medzitým môžete mať prístup k svojmu kanálu Instagram prostredníctvom webovej stránky. Nie je to také čisté alebo úplne funkčné ako používanie aplikácie, ale môže vás to prevrátiť dovtedy, kým sa problémy nevyriešia a kým sa znova nebudete môcť opraviť v sociálnych médiách.

Instagram zostáva jednou z najobľúbenejších aplikácií na svete a používateľská základňa sa stále zvyšuje, pretože ľudia migrujú mimo Facebook a hľadať ďalšie možnosti. Aplikácia je obzvlášť obľúbená u mladých ľudí, na ktorých sa spoliehajú Instagram a Snapchat ako hlavný spôsob, ako zostať v kontakte s priateľmi. Skutočnosť, že aplikácia padá na telefónoch s Androidom, je zásadný problém, pretože značná časť používateľskej základne instagramov používa zariadenia s Androidom.

Očakávame, že oprava by mala prísť niekoľko dní a nie týždňov, vzhľadom na to, že sa týka veľkého počtu používateľov a je to dosť vážny problém. Našťastie sa vývojový tím môže pustiť do práce skôr a neskôr a vydať opravu, ktorá zastaví Instagram problém so zrútením aplikácie a vráti veci tak, ako boli predtým.