HiSilicon od spoločnosti Huawei bude tiež predávať čipy externým spoločnostiam

Hais, úplne ovládané Huawei, zmenili by svoje plány 4G komunikačné čipy ktoré je možné kúpiť aj od spoločnosti externé spoločnosti, Toto je prvýkrát, keď sa značka rozhodla pre túto voľbu.

Skupina so sídlom v Shenzhene doteraz vyrábala čipy výlučne pre spoločnosť Huawei, čo predstavuje absolútne výlučné ceny pre známeho výrobcu smartfónov, ktorého sa v súčasnosti týka zákaz vydávaný vládou USA.

HiSilicon od spoločnosti Huawei bude tiež predávať čipy externým spoločnostiam 1

Ale veci sa môžu čoskoro zmeniť. Počas podujatia, ktoré sa konalo v Shenzhen, spoločnosť odhalila novú 4G čip ktoré si môžu vybrať aj iné spoločnosti, nielen spoločnosť Huawei. Podľa najnovších klebiet Shanghai HiSilicon, založená v apríli minulého roka, sa postará o dizajn čipov, ktoré sa potom budú predávať na voľnom trhu; Shenzhen HiSilicon bude naďalej vyrábať čipy výlučne pre Huawei.

Zdá sa preto, že by HiSilicon mal stáť rozširujúce viac a viac vlastná ponuka, Len pomyslite na sériu bezpečnostné kamery, ktorý nedávno videl zmenu mena a túžby ísť automobilový sektor, Značka tiež zvažuje rozšírenie svojej činnosti AI pripojenie je IoT, Musíme len počkať a zistiť, ako sa budú veci vyvíjať.