Hisense A5C s farbou E INK je teraz k dispozícii od dobrej elektronickej čítačky

Prvý smartphone s farebným elektronickým papierom, Hisense A5c, je teraz k dispozícii od Good e-Reader za 299 dolárov, čo je najdostupnejšia cena, ktorú nájdete kdekoľvek. Toto zariadenie obsahuje Android 9,0 A užívateľské rozhranie je v angličtine, takže ho ľudia môžu skutočne používať ako svoj každodenný vodič. Mala by trvať niekoľko týždňov na jedno nabitie, vďaka obrovskej 4000 mAh batérii a má rýchlu podporu nabíjania.

Zariadenie Hisense A5C je vybavené obrazovkou 50,84 palca E INK, schopný zobraziť 4 096 farieb. Má prednú osvetlenú obrazovku na čítanie v tme. Pod kapotou je procesor Qualcomm Snapdragon 439 4 GB RAM a 64 GB úložného priestoru. Má 13 megapixlový zadný fotoaparát a predný fotoaparát 5 Megapixelov. Celé zariadenie je napájané batériou 4000 mAh.

HiSense A5C má slot na kartu microSD, nabíjací port micro USB, pripojenie Bluetooth a Wi-Fi, OTG a konektor pre slúchadlá 3,5 Mm. Operačný systém farebných atramentových telefónov HiSense A5C je Android 9 Pie OS. Farba telefónu je čierna a je dodávaná so všetkým obvyklým príslušenstvom. Dodanie do niekoľkých dní od objednávky. Úplná recenzia a odomknutie videa budú zverejnené budúci týždeň.