Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne 1

Nikdy som nebol tak√Ĺ, kto by som sa pr√≠liŇ° zabavil pri hran√≠ hier pomocou smartf√≥nov, ale pr√°ve bol prepusten√Ĺ nov√Ĺ telef√≥n, ktor√Ĺ vyvrcholil moj√≠m z√°ujmom. Naz√Ĺva sa RedMagic 5G a je to spolońćnosŇ• Nubia. V ńĆ√≠ne bol prepusten√Ĺ do dneŇ°n√©ho dŇąa, ale d√ļfame, Ňĺe sa to t√Ĺka aj zvyŇ°ku sveta.

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne 2

ńĆo vŇ°ak m√īŇĺete ońćak√°vaŇ•? Je to znańćkov√Ĺ hern√Ĺ smartphone, ktor√Ĺ znamen√° jednu vec … obnovovacia frekvencia 144 Hz! M√° a 60,65 ‚Ä≥ displej Amoled eSports, ktor√Ĺ znie trochu ako marketing, so mnou hovor√≠, ale pravdepodobne to poukazuje na obnovenie 144 Hz.

Po druh√©, m√īŇĺeme ońćak√°vaŇ• pripojenie 5G, aj keńŹ zatiańĺ nebolo na z√°pade zaveden√© veńĺmi obrovsk√Ĺm sp√īsobom. V niektor√Ĺch oblastiach Veńĺkej Brit√°nie st√°le bojujeme so 4G, takŇĺe 5G je eŇ°te ńŹaleko.

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne 3

Pod kapotou je procesor Qualcomm Snapdragon 865, ktor√Ĺ uspokoj√≠ vŇ°etky vaŇ°e potreby v oblasti hier, a dokonca v Ňąom je umiestnen√© akt√≠vne chladenie tekut√≠n pomocou ventil√°tora Turbo. 3,0, Chladenie tekut√≠n na mobilnom telef√≥ne ma veńĺmi vzruŇ°uje.

Vstavan√© tlańćidl√° na sp√ļŇ°Ň•anie ramien pre PUBG Mobile, Fortnite alebo Call of Duty Mobile a ńŹalŇ°ie. Ide√°lne pre horizont√°lne hranie.

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne 4

Nakoniec pre v√°s fotografov je k dispoz√≠cii trojp√°smov√° zostava od spolońćnosti Sony, v ktorej sa nach√°dza 64-megapixlov√Ĺ hlavn√Ĺ fotoapar√°t, 8-megapixelov√Ĺ Ň°irokouhl√Ĺ lenad a 2-megapixelov√° makro objekt√≠v. Jo, a pre v√°s, selfie fan√ļŇ°ikov, m√°te pred sebou 12-megapixlov√Ĺ fotoapar√°t. S√ļńćasŇ•ou funkci√≠ bude aj reŇĺim preciznosti. Nevidel som o tom veńĺa inform√°ci√≠, ale d√ļfajme, Ňĺe sa n√°m podar√≠ dostaŇ• sa k jednej. Uvid√≠me.

Hern√Ĺ telef√≥n RedMagic 5G sa zańć√≠na v ńĆ√≠ne 5

A z v√§ńćŇ°ej ńćasti vyzer√° telef√≥n dosŇ• drsne. √öplne milujem sch√©my ńćervenej a ńćiernej farby a pri pohńĺade na ich materi√°l PR sa tieŇĺ dod√°va vo vŇ°etk√Ĺch ńćiernych alebo sivozelen√Ĺch a ńćiernych farb√°ch. √öprimne vyzeraŇ• mus√≠ byŇ• √ļprimne povedan√© a urńćite sa otońć√≠ hlavou, ak ste ho pońćas doch√°dzky vyhodili v dave alebo vo vlaku.