Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne 1

Nikdy som nebol taký, kto by som sa príliš zabavil pri hraní hier pomocou smartfónov, ale práve bol prepustený nový telefón, ktorý vyvrcholil mojím záujmom. Nazýva sa RedMagic 5G a je to spoločnosť Nubia. V Číne bol prepustený do dnešného dňa, ale dúfame, že sa to týka aj zvyšku sveta.

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne 2

Čo však môžete očakávať? Je to značkový herný smartphone, ktorý znamená jednu vec … obnovovacia frekvencia 144 Hz! Má a 60,65 ″ displej Amoled eSports, ktorý znie trochu ako marketing, so mnou hovorí, ale pravdepodobne to poukazuje na obnovenie 144 Hz.

Po druhé, môžeme očakávať pripojenie 5G, aj keď zatiaľ nebolo na západe zavedené veľmi obrovským spôsobom. V niektorých oblastiach Veľkej Británie stále bojujeme so 4G, takže 5G je ešte ďaleko.

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne 3

Pod kapotou je procesor Qualcomm Snapdragon 865, ktorý uspokojí všetky vaše potreby v oblasti hier, a dokonca v ňom je umiestnené aktívne chladenie tekutín pomocou ventilátora Turbo. 3,0, Chladenie tekutín na mobilnom telefóne ma veľmi vzrušuje.

Vstavané tlačidlá na spúšťanie ramien pre PUBG Mobile, Fortnite alebo Call of Duty Mobile a ďalšie. Ideálne pre horizontálne hranie.

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne 4

Nakoniec pre vás fotografov je k dispozícii trojpásmová zostava od spoločnosti Sony, v ktorej sa nachádza 64-megapixlový hlavný fotoaparát, 8-megapixelový širokouhlý lenad a 2-megapixelová makro objektív. Jo, a pre vás, selfie fanúšikov, máte pred sebou 12-megapixlový fotoaparát. Súčasťou funkcií bude aj režim preciznosti. Nevidel som o tom veľa informácií, ale dúfajme, že sa nám podarí dostať sa k jednej. Uvidíme.

Herný telefón RedMagic 5G sa začína v Číne 5

A z väčšej časti vyzerá telefón dosť drsne. Úplne milujem schémy červenej a čiernej farby a pri pohľade na ich materiál PR sa tiež dodáva vo všetkých čiernych alebo sivozelených a čiernych farbách. Úprimne vyzerať musí byť úprimne povedané a určite sa otočí hlavou, ak ste ho počas dochádzky vyhodili v dave alebo vo vlaku.