Herman Miller vyrobil ergonomick├║ hern├║ stoli─Źku s Logitech G.

Herman Miller vyrobil ergonomick├║ hern├║ stoli─Źku s Logitech G. 1

┼ápi─Źkov├í n├íbytkov├í spolo─Źnos┼ą Herman Miller sa spojila s hernou zna─Źkou Logitech, Logitech G, s cie─żom vytvori┼ą nov├║ radu ergonomick├ęho n├íbytku pre hr├í─Źov. S├║ iba. oznamuj├║ pl├ín u┼ż teraz, ich cie─żom je v┼íak za─Źa┼ą veci nov├Żm hern├Żm kreslom, ktor├ę by malo pr├şs┼ą t├║to jar.

ÔÇ×Podobne ako tradi─Źn├ę ┼íporty, aj ┼íportovci v ┼íporte a profesion├ílni streameri potrebuj├║ spr├ívny v├Żstroj na to, aby mohli dlhodobo p├┤sobi┼ą ─Źo najlep┼íie,ÔÇť ozn├ímili obe spolo─Źnosti. ÔÇ×Popri dlhodob├Żch zdravotn├Żch probl├ęmoch m├┤┼żu ┼íportovci, ktor├ş s├║ ─Źlenmi ┼íportu, aj strata zamerania a pokles celkovej v├Żkonnosti v d├┤sledku nepohodlia. Rie┼íenia na s├║─Źasnom trhu tieto obavy nerie┼íia.ÔÇť

Obe spolo─Źnosti navrhli, aby sa s├║─Źasn├ę hern├ę stoli─Źky zameriavali sk├┤r na estetiku ne┼ż na ÔÇ×v├Żskumom overen├Ż ergonomick├Ż dizajnÔÇť. Dokonca povedali, ┼że tieto v├Żrobky m├┤┼żu ÔÇ×sp├┤sobi┼ą viac ┼íkody ako ├║┼żitkuÔÇť. Aby sa predi┼ílo tak├Żmto n├ístrah├ím sami, Herman Miller a Logitech G hovoria s t├şmami pre esporty ako Complexity Gaming, TSM, NaVi a ─Ćal┼í├şmi, s cie─żom za─Źleni┼ą ich sp├Ątn├║ v├Ązbu do produktov.

Herman Miller je najzn├ímej┼í├ş pre svoju stoli─Źku Eames Lounge, aj ke─Ć m├í nieko─żko ─Ćal┼í├şch vysoko hodnoten├Żch stoli─Źiek milovan├Żch hr├í─Źmi. ÔÇ×Sme nad┼íen├ş, ┼że m├┤┼żeme kombinova┼ą n├í┼í ergonomick├Ż pr├şstup zameran├Ż na v├Żskum s vynikaj├║cou ├║rov┼łou technol├│gie a inov├íci├ş spolo─Źnosti Logitech G,ÔÇť uviedol Tim Straker, CMO spolo─Źnosti Herman Miller. ÔÇ×Budeme vyv├şja┼ą vysoko kvalitn├ę rie┼íenia, ktor├ę poskytn├║ hr├í─Źom a esportuj├║ ┼íportovcom maxim├ílnu podporu a pohodlie.ÔÇť

Moment├ílne neboli ozn├ímen├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie podrobnosti. Je v┼íak bezpe─Źn├ę predpoklada┼ą, ┼że ─Źoko─żvek duo vytvor├ş, bude ┼ípi─Źkov├ę a n├íkladn├ę na zavedenie.