Hearthstone Heroes of Warcraft 16.4.42174 Apk + Mod pre Android

Hearthstone Heroes of Warcraft je kartová hra pre android

Hearthstone Heroes of Warcraft je kartová hra, kde môžete vyzvať súpera z celého sveta.

Hearthstone podporuje iba tablety s obrazovkami, ktoré sú 6 palce a väčšie v tomto okamihu.

ROZHODNE JEDNODUCHÉ. NEBEZPEČNÁ FUNKCIA Vyzdvihnite si karty a hodte rukavicu dole! V Hearthstone hráte hrdinu v rýchlo sa rozvíjajúcej, rozmarnej kartovej hre prefíkanej stratégie. Za pár minút uvoľníte silné karty na preklenovacie kúzla, privoláte prisluhovačov a zmocníte sa neustále sa meniaceho bojiska. Či už je to vaša prvá kartová hra, alebo ste skúsený profesionál, hĺbka a pôvab Hearthstonu vás vtiahnu.

JUMP RIGHT IN: Zábavné úvodné misie vás dostanú do sveta intuitívnej hry Hearthstone.

BUILD YOUR DECK: So stovkami ďalších kariet na výhru a remeslo – vaša zbierka rastie s vami.

HONE VAŠE ZRUČNOSTI: Hrajte v praxi zápasy proti počítačom ovládaným hrdinom vesmíru Warcraft. Thrall, Uther, Gul'ddan – sú tu všetci!

KOLEKCIA CESTOVNE S VÁMI: Vaša zbierka kariet je prepojená s vaším účtom Battle.net – umožňuje vám ľahko prepínať medzi tabletom a počítačom.

A bojovať o slávu: Keď ste pripravení, vstúpte do arény a bojujte s ostatnými hráčmi o šancu vyhrať úžasné ceny! Odošlite odozvu o hre na našich fórach: http: //us.battle.net/hearthstone/en/ forum / 13619661 /

Podporované jazyky: * Angličtina * Français * Deutsch * Español (Latinoamérica) * Español (Europa) * Italiano * Português * Polski * Русский * 한국어 (kórejsky) * 简体 中文 (zjednodušená čínština) * 繁體 中文 (tradičná čínština) © 2015 Blizzard Entertainment , Inc. Všetky práva vyhradené. Hearthstone a Heroes of Warcraft sú ochranné známky a Battle.net a Blizzard Entertainment sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Blizzard Entertainment, Inc., v USA a / alebo iných krajinách.

Stiahnite si poslednú verziu Hearthstone Heroes of Warcraft Apk + Mod z revdl s priamym odkazom

Návod na inštaláciu:

Nedávno boli niektoré hry vydané službou Google Play s programom Split a nie sú integrované. Inštaláciu musíte vykonať sami s naším sprievodcom (bez rozdelenia sa hra nespustí a zastaví) – Táto metóda nemá iný spôsob a Aj keď súbory, ktoré sa vyskytujú na trhoch a webových stránkach bez medzier, budete mať určite problémy s prevádzkou – určite sa to naučte raz!

1 – Extrahujte stiahnutý zips z Revdl

2 – Nainštalujte a spustite softvér SAI (uvedený v balíku na stiahnutie).

3- V softvéri SAI Kliknite na „Install Apks“ (Inštalovať apk) a v rozbaľovacom okne vyberte extrahovaný priečinok.

4 – V tomto okamihu by ste mali skontrolovať pôvodnú hru a rozdelené súbory. – Skontrolujte každý súbor, ktorý vidíte v extrahovanom priečinku, a potom kliknutím na tlačidlo „VYBRAŤ“ spustite inštaláciu.

Po nainštalovaní a spustení hry na vašom zariadení získate originálnu, oficiálnu a univerzálnu verziu hry bez akejkoľvek manipulácie a úloh spojených s „pripojením hry k účtu Google“ a „aktualizáciou Google Play“ a … bez akýchkoľvek chýb. , Znepokojuje nás to, ale neexistuje žiadny iný spôsob, ako to urobiť, a súbory musíme prezentovať týmto spôsobom a dúfame, že vy nemáte s prevádzkou hry žiadne problémy.

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft