HD tapety na plochu pre kontrolu aplik├íci├ş pre Android (Android)

Najp├║tavej┼í├şm aspektom zariadenia Android s├║ tapety. Ak to nie je dobr├ę, okam┼żite zist├şte, ┼że nie─Źo nie je v poriadku. Tapety HD pre Android je aplik├ícia, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─żahko n├íjs┼ą ├║┼żasne vyzeraj├║ce tapety pre v├í┼í chytr├Ż telef├│n.

Aplik├íciu som zaradil medzi najlep┼íie aplik├ície pre tapety pre zoznam Android takmer pred rokom. Od tej doby sa toho m├ílo zmenilo, rozhranie je st├íle rovnak├ę a rovnako aj mal├ę chyby, s ktor├Żmi som sa stretol. Jedin├í povzbudiv├í vec na aplik├ícii HD Wallpapers pre Android je, ┼że neust├íle z├şskava nov├ę tapety. Recenzia, ak├║ si dok├í┼żete predstavi┼ą, nebude ├║┼żasn├í.

Dobro

Existuje ve─ża tapiet, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Na tapet├ích nie s├║ ani log├í ani vodoznaky. Obr├ízky s vodoznakom skuto─Źne nezn├í┼íam, preto┼że p├┤sobia ru┼íivo a vyslovene otravne. Tapety s├║ tie┼ż dobrej kvality. Ve─żmi sa mi p├í─Źi tla─Źidlo aplik├ície tapety na jeden dotyk. Ak sa so zmenou tapety r├Żchlo pon├íh─żate, v┼íetko je ove─ża jednoduch┼íie.

Zl├Ż

Na aplik├ícii sa mi nep├í─Źi ve─ża vec├ş. Aj ke─Ć som to uviedol ako dobr├║ aplik├íciu pre tapety pre Android, za touto ─Źas┼ąou si stoj├şm, preto┼że tapety s├║ na aplik├ícii to najlep┼íie. To, ─Źo nen├ívid├şm, je star├ę a nevkusn├ę rozhranie. Obr├ízky, ktor├ę s├║ ÔÇ×na─Ź├ştan├ęÔÇť, s├║ ve─żmi rozmazan├ę. Ale na┼í┼ąastie, ke─Ć pou┼żijete tapetu, vyzeraj├║ vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Jednoducho neexistuj├║ ani mo┼żnosti na spresnenie vyh─żad├ívania. Ulo┼żen├ę obr├ízky nie s├║ presne ulo┼żen├ę vo va┼íom telef├│ne.

Spodn├Ż riadok

Ak v├ís nezauj├şmaj├║ pokro─Źil├ę mo┼żnosti, z├şskajte aplik├íciu HD Wallpapers pre Android. Ak chcete pre svoj Android zariadenie len dobr├Ż v├Żber obr├ízkov, je to pre v├ís skvel├í aplik├ícia. T├íto aplik├ícia neposkytuje hlb┼íie prisp├┤sobenia, dovo─żte mi to preformulova┼ą, preto┼że t├íto aplik├ícia nem├í ┼żiadne mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Ak teda h─żad├íte dobre optimalizovan├║ a vyle┼íten├║ aplik├íciu, ur─Źite to nie je aplik├ícia, ktor├║ h─żad├íte.

Nastavenie

V tejto aplik├ícii nie je doslova ni─Ź pokro─Źil├ę. Jednoducho mus├şte prejs┼ą na str├ínku aplik├ície Google Play a klikn├║┼ą na in┼ítal├íciu. Aplik├ícia sa automaticky stiahne a nain┼ítaluje. Odtia─ż m├┤┼żete prejs┼ą do z├ísuvky svojej aplik├ície a spusti┼ą aplik├íciu.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-03-36-02

Neexistuj├║ pre v├ís ┼żiadne uv├ştacie obrazovky, ┼żiadne n├ívody a absol├║tne ┼żiadny sprievodca. Dostanete sa priamo na hlavn├║ obrazovku, ktor├í je neslu┼íne jednou z m├íla obrazoviek, ktor├ę uvid├şte.

Rozhranie

Rozhranie je jednou z naj┼íkared┼í├şch vec├ş, ak├ę som kedy videl. Funguje to dobre pri v├Żbere, ale d├í sa to ve─żmi zlep┼íi┼ą s ve─żmi mal├Żm ├║sil├şm. Pre jedn├ęho s├║ kateg├│rie dobr├ę, ale p├í─Źili by sa mi aj podkateg├│rie. V aplik├ícii na tapety by mala by┼ą aj funkcia vyh─żad├ívania.

Ak chcete vyh─żada┼ą konkr├ętne auto, m├íte smolu, pane! Neexistuje ┼żiadny sp├┤sob, ak├Żm by ste mohli vystopova┼ą konkr├ętny obr├ízok.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-03-36-20

Klepnite na kateg├│riu a dostanete sa k mnoh├Żm miniat├║ram bez ak├ęhoko─żvek n├ízvu. Miniat├║ry s├║ v priepastnej kvalite a na displeji s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm vyzeraj├║ naozaj zle.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-03-36-20

Ke─Ć vyberiete obr├ízok, aplik├ícia sa ho pok├║si na─Ź├şta┼ą. Nikdy sa v┼íak nena─Ź├şta spr├ívne. Pam├Ąt├íte si star├ę ─Źasy telefonick├ęho pripojenia? ├üno, s touto aplik├íciou s├║ sp├Ą┼ą.

Ovládacie prvky

Ovl├ídanie je jednoduch├ę a intuit├şvne. Na┼í┼ąastie aplik├ícia ne┼íetr├ş ovl├ídac├şmi prvkami a poskytuje prirodzen├ę.

Na─Ź├ştajte obr├ízok a m├┤┼żete prejs┼ą na ─Ćal┼í├ş, rovnako ako vo svojej gal├ęrii. Nie je to tak├ę komplikovan├ę ako skuto─Źn├í aplik├ícia gal├ęrie pre Android, ale bl├ş┼żi sa to.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-03-36-41

V spodnej ─Źasti ka┼żd├ęho obr├ízku s├║ trval├ę tla─Źidl├í, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ nastavi┼ą obr├ízok ako tapetu alebo ho ulo┼żi┼ą.

Ulo┼żen├ę obr├ízky sa v┼íak do zariadenia neulo┼żia; s├║ ulo┼żen├ę v samostatnej sekcii aplik├ície. Toto je ─Ćal┼íia chyba dizajnu, ktor├í sa neodp├║┼í┼ąa.

Kvalita obrazu

Na┼í┼ąastie kvalita obrazu aplik├ície je ─Ćaleko od skuto─Źnej kvality aplik├ície. B├íl som sa, ┼że samotn├ę tapety bud├║ zl├ę, ale v├┤bec to tak nebolo.

Hne─Ć ako nastav├şte obr├ízok, aplik├ícia vlo┼ż├ş ako tapetu vysokokvalitn├Ż obr├ízok. V skuto─Źnosti by som chcel v aplik├ícii vidie┼ą obr├ízky vo vysokej kvalite, ale bohu┼żia─ż to nie je pr├şpad tejto aplik├ície.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-03-38-26

S├ím som vysk├║┼íal nieko─żko tapiet a v┼íetky mali tak├Ż ostr├Ż pocit vysok├ęho rozl├ş┼íenia. Kvalita obrazu je teda prinajmen┼íom ┼ípi─Źkovou pneumatikou.

Povolenia

Aplik├ícia od v├ís ni─Ź nevy┼żaduje. Je to pre m┼ła ur─Źit├í ├║─żava. S touto kvalitou rozhrania zvy─Źajne prich├ídzaj├║ tienist├ę aplik├ície, ale na┼í┼ąastie t├íto aplik├ícia nie je jednou z nich. Jedin├í vec, ktor├║ maj├║ HD tapety pre Android k dispoz├şcii, je internetov├ę pripojenie, okrem toho na va┼íom zariaden├ş s Androidom ni─Ź neru┼í├ş.

Skuto─Źnos┼ą, ┼że aplik├ícia dokonca nie je schopn├í uklada┼ą obr├ízky na intern├ę ├║lo┼żisko, z nej rob├ş jednu z najbezpe─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş pre tapety.

Ak by som bol v├Żvoj├írom tejto aplik├ície, ktor├í je mimochodom ve─żmi popul├írna, prijal by som drastick├ę opatrenia na zmenu rozhrania. Ak je produkt ├║┼żasn├Ż a obchod nie je, ve─ża z├íkazn├şkov do┼ł ani nevst├║pi. Rovnak├í anal├│gia plat├ş aj pre aplik├ície. Tapety HD pre Android je ve─żmi schopn├í aplik├ícia s ve─żk├Żm v├Żberom tapiet vysokej kvality, ale silne pochybujem, ┼że ju v bl├şzkej dobe nav┼ít├şvim s├ím. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo obavy t├Żkaj├║ce sa tejto pr├şslu┼ínej aplik├ície, m├┤┼żete ich vyjadri┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Pok├║sim sa ich oslovi┼ą hne─Ć, ako to bude mo┼żn├ę.