HBO nefunguje? Tu je n├ívod, ako vylep┼íi┼ą HBO Go a HBO Now

HBO je najv├Ą─Ź┼íia svetov├í sie┼ą k├íblovej a satelitnej telev├şzie. Tento ├║spech bol do zna─Źnej miery sp├┤soben├Ż pokra─Źuj├║cim ├║spechom so zn├ímymi p├┤vodn├Żmi telev├şznymi programami a filmami, vr├ítane ve─żk├Żch hitov ako Game of Thrones, Veep, Silicon Valley a naposledy Westworld. Na┼í┼ąastie spolo─Źnos┼ą HBO u─żah─Źila pre ka┼żd├ęho v USA UU. Z├şskajte pr├şstup k svojmu obsahu pomocou dvoch online slu┼żieb, HBO Now a HBO Go. Obidve umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k ve─żkej kni┼żnici sie┼ąov├Żch filmov, ako aj k s├║─Źasn├Żm a minul├Żm telev├şznym programom.

Ale ─Źo ke─Ć HBO Now alebo HBO Go pre v├ís nefunguj├║? Bez oh─żadu na to, ─Źi pou┼ż├şvate aplik├ície HBO Go alebo HBO Now, rie┼íenia s├║ v podstate rovnak├ę. Tu s├║ niektor├ę mo┼żn├ę vylep┼íenia, ak pre v├ís HBO Go alebo HBO Now nefunguj├║.

Uistite sa, ┼że ste p├şsali spr├ívne vst├║pi┼ą a heslo

Pre pou┼ż├şvate─żov HBO GO, ak zabudnete svoj e-mail alebo heslo pre svojho poskytovate─ża telev├şznych slu┼żieb, mali by ste sa priamo obr├íti┼ą na svoj zdroj k├íblovej alebo satelitnej telev├şzie, aby ste z├şskali tieto inform├ície.

Pre pou┼ż├şvate─żov HBO Teraz, ktor├ş maj├║ probl├ęmy s heslom alebo u┼ż├şvate─żsk├Żm menom, m├┤┼żete kontaktova┼ą slu┼żbu a po┼żiada┼ą o podrobnosti o e-mailovej adrese, ktor├║ pou┼ż├şvate na prihl├ísenie alebo obnovenie hesla. Ak ste sa prihl├ísili na odber HBO Now cez Hulu alebo Amazon Pre aplik├ície a slu┼żby Prime Video mus├şte uvies┼ą e-mailov├║ adresu a heslo pre Hulu alebo Amazon hlavn├í

Ako opravi┼ą HBO Go alebo HBO Now streamovanie probl├ęmov doma

Ak zist├şte, ┼że HBO Now alebo HBO Go nepracuj├║ vo va┼íej dom├ícnosti, probl├ęm by mohol vyrie┼íi┼ą cel├Ż rad akci├ş.

  1. Ak m├íte doma probl├ęmy so streamovan├şm, m├┤┼żete re┼ítartova┼ą telev├şzor, set-top box, hern├║ konzolu alebo mobiln├Ż telef├│n, aby ste zistili, ─Źi probl├ęm vyrie┼íi.
  2. Vypnite dom├íci smerova─Ź na pribli┼żne 60 sek├║nd a potom re┼ítartujte, aby ste zistili, ─Źi zlep┼íuje tok s┼ąahovania.
  3. Modem m├┤┼żete vypn├║┼ą a┼ż na 30 sek├║nd a potom ho re┼ítartova┼ą.
  4. M├┤┼żete sk├║si┼ą prein┼ítalova┼ą aplik├íciu HBO do svojho zariadenia.
  5. Ak m├íte st├íle probl├ęmy so streamovan├şm, bezdr├┤tov├Ż smerova─Ź m├┤┼że by┼ą na nespr├ívnom mieste a sign├íl je blokovan├Ż. Sk├║ste sa pres┼ąahova┼ą do otvorenej┼íej ─Źasti domu. M├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą pripoji┼ą router priamo k va┼íej smart TV, set-top boxu alebo hernej konzole. Na pr├şstup k obsahu v HBO Now alebo HBO Go potrebujete r├Żchlos┼ą s┼ąahovania najmenej 3 Mbps.
  6. Vo ve─żmi zriedkav├Żch pr├şpadoch sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą chyby HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection), ak HBO Now alebo HBO Go nefunguje a pou┼ż├şvate ich na svojej hernej konzole alebo set-top boxe. Ak je to v├í┼í pr├şpad, uistite sa, ┼że v┼íetky k├íble prip├íjaj├║ce v├í┼í box k telev├şzoru s├║ spr├ívne pripojen├ę.

Ako rie┼íi┼ą probl├ęmy s HBO Now alebo HBO Go smartphones a tablet

Ak zist├şte, ┼że HBO Now alebo HBO Go nefunguje spr├ívne v syst├ęme Android a / alebo iOS smartphones a tablety existuje mnoho vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą.

  1. Ak ste v celul├írnej sieti, r├Żchlos┼ą pripojenia nemus├ş by┼ą dostato─Źn├í pre dobr├Ż z├í┼żitok zo streamovania. V takom pr├şpade m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę pripoji┼ą sa k sign├ílu Wi-Fi. M├┤┼żete tie┼ż zapn├║┼ą a vypn├║┼ą re┼żim V lietadle, ─Źo niekedy rie┼íi probl├ęmy s pripojen├şm. Mobiln├ę zariadenie m├┤┼żete tie┼ż vypn├║┼ą a re┼ítartova┼ą.
  2. Niektor├ę probl├ęmy m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą aj re┼ítartovan├şm aplik├ície a pom├┤c┼ą v├ím m├┤┼że aj odin┼ítalovanie a in┼ítal├ícia. Probl├ęm m├┤┼żete vyrie┼íi┼ą aj Vymazan├şm vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├ície. Ak m├íte zariadenie s Androidom, otvorte ho Nastavenia> Aplik├ície> Spravova┼ą aplik├ície, potom vyberte ÔÇ×HBO NowÔÇť alebo ÔÇ×HBO GoÔÇť. V oboch ponuk├ích n├íjdite mo┼żnos┼ą ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąÔÇť a klepnite na. V pr├şpade zariaden├ş iPhone a iPad v aplik├ícii klepnite na tla─Źidlo Menu a potom na str├ínke Nastavenia klepnite na polo┼żku Odstr├íni┼ą do─Źasn├ę s├║bory.
  3. Nakoniec sa uistite, ┼że m├íte na svojom mobilnom zariaden├ş nain┼ítalovan├║ najnov┼íiu verziu aplik├ície pre HBO Now alebo HBO Go. Mo┼żno ste na┼íli chybu, ktor├í bola opraven├í v najnov┼íej verzii aplik├ície.

HBO Now alebo HBO Go m├┤┼żu by┼ą skuto─Źne dole

Aj ke─Ć sa to zriedka st├íva, mo┼żno HBO Now a HBO Go nebud├║ fungova┼ą, preto┼że s├║ vlastne len ne─Źinn├ę. Mo┼żno budete chcie┼ą nav┼ít├şvi┼ą web DownDetector a zisti┼ą, ─Źi m├í niekto in├Ż probl├ęmy. Probl├ęm m├┤┼że tie┼ż sp├┤sobova┼ą dom├íca internetov├í slu┼żba. V takom pr├şpade by ste sa mali obr├íti┼ą na poskytovate─ża slu┼żieb.