Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hasiace svetlo 2 Tiež na PS5, Xbox Next

Hasiace svetlo 2 Tiež na PS5, Xbox Next 1

Hasiace svetlo 2 Zdá sa, že nesie to, čo robí toľko zábavné v minulosti a posilňuje sa na vyše 9 000 s intenzívnymi hernými možnosťami, väčším otvoreným svetom a viac aspektmi RPG ako kedykoľvek predtým. S ďalšou generáciou hier sa mnohí fanúšikovia pýtajú, či bude ďalšie pokračovanie zombie byť generáciou medzi generáciami a Techland potvrdil, že to tak bude.

Hasiace svetlo 2 Tiež na PS5, Xbox Next 2

Podľa technického manažéra Pawela Rohledera, keď hovoril so spoločnosťou Wccftech, „od začiatku výroby bolo plánované Dying Light 2 viacgeneračné tituly “. To samozrejme znamená, že sa teraz spustí na konzol Xbox One, Next Xbox, PlayStation 5 Hracia stanica 4 a PC. Možno nie Nintendo Switch, aj keď sa udiali zvláštne veci.

Nedávno sme mali možnosť dostať sa bližšie a osobnejšie s rôznymi možnosťami zmeny hry počas E3, ako aj príležitosť hovoriť s rôznymi vývojovými tímami. Tu sa môžete dozvedieť viac o nemrtvých thrilleroch s naším predchádzajúcim pokrytím, vrátane počtu hier potrebných na získanie „všetkého“.

Bohužiaľ nemáme iný dátum vydania, iba okná na jar 2020, ale tento rok je stále mladý, takže je to určite tu.

Viac informácií o Dying Light 2 zatiaľ čo:

„Posledné veľké ľudské osídlenie v infikovanom a bezohľadnom svete bolo uvrhnuté do modernej temnej doby. Cez deň putovali po uliciach banditi, frakcie a hladujúci, ktorí hľadali poznámky alebo niekoho, kto by ich mohol vyzdvihnúť. V noci sa infikovaní ľudia môžu voľne pohybovať a evakuovať svoje temné úkryty, aby zmenili ľudí, ktorých stále žijú.

„Ste Aiden Caldwell, infikovaná obeť. Vaša mimoriadna obratnosť a brutálne bojové schopnosti z vás urobia silného spojenca a hodnotnú komoditu v tomto nebezpečnom svete. Môžete dosiahnuť veci, ktoré nikto iný nemôže urobiť. Choďte na iné miesto, ako sú iní, ktorí sú odvážni. S vašou jedinečnou schopnosťou máte silu byť agentom zmeny v tejto rozpadnutej metropole. “