Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy

Rovnako ako posledn├í ─Źas┼ą najnov┼íej Hviezdne vojny s├íga sa chyst├í v decembri vtrhn├║┼ą do divadiel, v├Żrobcovia hra─Źiek pl├ínuj├║ v├Żrobu sviato─Źn├Żch predmetov. Dne┼ín├ę ozn├ímenie od Hasbro obsahuje k├│piu DO Droida z nadch├ídzaj├║ceho obdobia Rise of Skywalker film a interakt├şvne po─Ź├║vate─żn├ę, oboje ovl├ídan├ę vyhraden├Żmi aplik├íciami pre smartf├│ny.

Podobn├ę ako Sphero’s BB-8 Droid od roku 2015, Hasbro’s DO Droid m├í samovyva┼żovacie mono koliesko, ktor├ę udr┼żuje hra─Źku vo zvislej polohe a je st├íle pripraven├í na pohyb. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu spusti┼ą DO Droid pomocou ovl├ídac├şch prvkov na obrazovke prostredn├şctvom aplik├ície Ultimate DO, ktor├í je k dispoz├şcii pre Android a iOS. Hr├í─Źi m├┤┼żu tie┼ż pomocou tejto aplik├ície aktivova┼ą r├┤zne re┼żimy pre r├┤zne hry, vr├ítane re┼żimu N├íjdenie lopty, Hor├║ceho a Studen├ęho re┼żimu a h├ídanku podobn├║ ┼íar├ídam.

Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 1 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 2 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 3 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 4

─Äal┼íia hra─Źka Hasbro od dne┼ín├ęho ozn├ímenia, ktor├í je poh├í┼łan├í aplik├íciami, Akad├ęmia Lightsaber, umo┼ż┼łuje hr├í─Źom sp├írova┼ą svoje telef├│ny s posluch├í─Źom s podporou rozhrania Bluetooth a z├şska┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu na svoje zru─Źnosti Jedi v re├ílnom ─Źase. Pomocou akcelerometra, gyroskopu a barometra zabudovan├ęho do zodpovedaj├║cej lampy m├┤┼żu hr├í─Źi zmera┼ą uhol, r├Żchlos┼ą a presnos┼ą svojich pohybov, ktor├ę potom preposielaj├║ do aplik├ície Lightsaber Academy. Hr├í─Źi m├┤┼żu tie┼ż pomocou tejto aplik├ície dokon─Źi┼ą a┼ż 75 v├Żcvikov├Żch misi├ş, bojova┼ą proti klasick├Żm postav├ím Star Wars a vyzva┼ą priate─żov v bojovom re┼żime.

Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 5 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 6 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 7 Hasbro predstavuje nov├ę hra─Źky Star Wars, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou DO Droid a Lightsaber Academy 8

Hasbroova DO Droid a Akad├ęmia svetiel sa ├║dajne za─Ź├şna spolu s ak─Źn├Żmi fig├║rkami, s├║bormi Funko POPS, LEGO a ─Ćal┼í├şmi hra─Źkami in┼ípirovan├Żmi pripravovan├Żm filmom na piatkovej akcii Disney’s Triple Force Friday v okt├│bri 42019.

Star Wars Ôäó Ultimate DO

Star Wars Ôäó Ultimate DO

Akad├ęmia svetiel Star Wars Ôäó

Akad├ęmia svetiel Star Wars Ôäó

Sk├║ste postupova┼ą