Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Halo: Sezóna Master Chief Collection 6 začína novou mapou a herným režimom

Halo: Sezóna Master Chief Collection 6 začína novou mapou a herným režimom 1

343 Industries a Microsoft zahájili sezónu 6 vo vnútri Halo: Master Chief Collection dnes skôr a nová sezónna aktualizácia je dodávaná s niekoľkými veľkými doplnkami. Nová sezóna očividne taktiež začína nový progresívny systém, v ktorom sa hráči môžu prepracovať a odomknúť 100 úrovní obsahu. Okrem toho je tu však nová mapa, nový herný variant a nová funkcia s názvom The Exchange Master Chief Collection.

Začnite hneď, veľa kozmetických odomkne v sezóne 6 sú sústredené okolo Fireteamu Raven. V skutočnosti má nová sezóna oficiálny názov Sezóna 6: Raven, takže inšpirácia by mala byť jasná. Ak sa chcete pozrieť na novú kozmetiku, pozrite sa na trailer k sezóne 6: Raven dole.

Kozmetika je však len časťou aktualizácie a možno najväčším prírastkom k nej je nová mapa s názvom Waterfall. Pôvodne z Halo online, Waterfall je teraz k dispozícii vo vlastných hrách v rámci Halo 3, takže tí, ktorým nevadí dať si pauzu od hodnotených zoznamov skladieb, si môžu pozrieť kúsok z nich Halo história, ktorá sa len zriedka videla.

Halo 2: Výročie, Halo dosaha Halo 4 všetci dostávajú nový herný režim s názvom Escalation Slayer, ktorý hráčom poskytuje novú zbraň vždy, keď zabijú. K dispozícii je tiež nová funkcia s názvom The Exchange, čo je v podstate nový obchod v hre, ktorý sa bude striedať v položkách z predchádzajúcich sezón a v nových položkách, aby tak umožnil získať tieto položky aj tým, ktorí v predchádzajúcich sezónach neboli. .

Nové funkcie samozrejme nie sú jedinou súčasťou tejto opravy, pretože existuje množstvo opráv a zmenená doprava. Môžete si pozrieť úplné poznámky k opravám na sezónu 6 aktualizovať na webovej stránke podpory Halo, ale inak sezónu 6 aktualizáciu je dnes možné stiahnuť na konzoly Xbox a PC prostredníctvom Steam aj Microsoft Store.