Hadice, bezplatná alternatíva k Spotify, ktorú musíte vyskúšať

Tí, ktorí sa neprihlásia na streamovanie hudobných služieb, vždy hľadajú alternatívy, aj keď ich práve používajú YouTube ako hlavný hráč. Používanie videoplatformy však bráni tomuto zážitku napríklad tým, že ho nie je možné používať zo smartfónu. Napriek tomu sme našli veľmi zaujímavého online hráča ako estetiku veľmi podobnú Spotify, čo umožňuje voľný prístup k obrovskému hudobnému katalógu.

Volá sa Tubeats a umožňuje vám jednoducho počúvať obľúbenú hudbu z akéhokoľvek zariadenia jednoduchým spôsobom a bez veľkej závisti platených služieb.

Bezplatná alternatíva k Spotify

Hadice, bezplatná alternatíva k Spotify, ktorú musíte vyskúšať 1

Aj keď existuje niekoľko streamovaných hudobných služieb, Spotify je pravdepodobne najznámejší a najťažší používateľ. Hoci je ich hudobný katalóg veľmi úplný, mnohí používatelia sa zdráhajú platiť členstvo a naďalej ich používajú YouTube počúvať hudbu je naozaj vynikajúca voľba. Tubeats sa však predstavuje ako bezplatná alternatíva k Spotify na počúvanie hudby a dokonca aj vytváranie zoznamov skladieb.

Keď vstúpite na stránku, uvidíte, že je veľmi podobný Spotify, aj keď je to s jednoduchším rozhraním. Akonáhle ste vo vnútri, môžete začať počúvať hudbu bez registrácie, ale ak chcete vytvoriť zoznamy skladieb, musíte sa zaregistrovať pomocou svojho e-mailu.

Hadice, bezplatná alternatíva k Spotify, ktorú musíte vyskúšať 2

Po vytvorení účtu vás web požiada o zadanie vášho mena 3 Obľúbení umelci z týchto informácií ukazujú návrhy, ktoré zodpovedajú vášmu hudobnému vkusu.

Na hlavnej obrazovke prehrávača uvidíte niektoré zoznamy skladieb s vašimi obľúbenými hudobnými žánrmi a k ​​ostatným môžete pristupovať aj pomocou možnosti „Zoznam najlepších“. Má tiež sekciu s názvom „Objavte“, kde nájdete novú hudbu.

Tubeats je vynikajúcou a veľmi úspešnou alternatívou pre tých, ktorí hľadajú bezplatné možnosti počúvania hudby. Dokázať to, kliknite na tento odkaz,