Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Hack of God of War ukazuje, že vás nepriateľ vyhodí za to, že ich porazil

Hack of God of War ukazuje, že vás nepriateľ vyhodí za to, že ich porazil 1

God of Wargame, ktorý vyšiel v roku 2018, bol kriticky uznávaný ako jedna z najlepších hier na PS4, ktorá má byť vydaná, okrem toho, že bola jednou z najlepších hier toho roku. Stal sa kriticky uznávaným kúskom hernej histórie. Hra má vynikajúce prvky rozprávania príbehov, zdá sa však, že nový hack v hre prinesie nové prekvapenie. Nový hack odhalil, že hlavný darebák hry Baldur dáva hráčom prostredný prst potom, čo ho Kratos porazil.

Je to však mimo kamery a vidno to iba pri použití konkrétneho hacku. Dobre známy hacker hry Lance McDonald je ten, kto to vykopal. Tento incident sa stane po prvom boji medzi Kratosom a Baldurom. Kratos zápasí s Baldurom, zacvakne si krk a odhodí jeho ochabnuté telo do rokliny. Baldura nemožno vidieť, keď padá, ale práve vtedy sa objaví nepríjemné veľkonočné vajíčko. Nebudeme zdieľať tweet v našej kópii, ale tu je odkaz pre tých, ktorí to chcú skontrolovať.

Príbeh Boha vojny zanechal veľa otázok. Preto si ľudia boli celkom istí, že pokračovanie hry bude v dielach. Zdá sa, že pokračovanie nie je len v dielach, ale niektoré podrobnosti sa dostali aj na našu cestu.

Táto hra bola považovaná za jednu z najlepších nielen kvôli skriptu, ale aj vizuálom, ako aj realizácii akcie v nej. Režisérka Kory Barlogová už hovorila o tom, ako sa očakáva pokrok hrdiny Kratosa. Keď prešiel na uvedenú tému, hovoril s PlayStation Access o God of War a ďalších veciach. Naznačil smer, ktorým môže prísť ďalší dej hry. Pre pokračovanie ešte nebolo oficiálne oznámené.

Ale Barlog, hovoril o prieskume viac o vzťahu medzi Kratos a jeho manželkou Faye v pokračovaní. Presnejšie povedané, chce preskúmať, ako sa stretli a čo nasledovalo pri vytváraní vzťahu. Dodáva však, že to bude súčasťou toho, čo sa bude ďalej diať.

Príbeh stretnutí Faye a Kratosu má menšiu váhu, keď neviete, čo sa chystá ďalej, však? Stretnutie s ňou musí skutočne vyzerať ako niečo .. že už poznáte príbeh, ktorý sme tu povedali, takže za tým, čím je, má väčšiu váhu. Shes má vybudovanú mytológiu. Jasne sa zmieňuje o tom, že to bude súčasťou hlavnej dejovej línie a mohli by sme sa len pozrieť na Atreussovu matku.