GWENT Zaklínačová kartová hra sa začne v obchode App Store budúci mesiac

S tretím vstupom do série sa séria Zaklínač stala svetovým fenoménom. Celý tento úspech si určite zaslúži, pretože hry vyvinuté spoločnosťou CD Projekt RED využívajú svet a postavy, ktoré Andrzej Sapkwoski vytvoril najlepším možným spôsobom.

Zatiaľ čo nový vstup do série ešte nie je v dohľade a CDPR pracuje na gigantickej RPG Cyberpunk 2077, hráči sa môžu zapojiť do sveta Zaklínač s GWENT Zaklínačovou kartovou hrou, nezávislou kartovou hrou založená na minihre s rovnakým názvom ako Zaklínač 3, Budúci mesiac sa všetci fanúšikovia GWENT budú môcť baviť kdekoľvek.

GWENT Zaklínačová kartová hra sa začne v obchode App Store budúci mesiac 1

Zoznam kartových hier GWENT The Witcher bol uvedený na webovú stránku Appstore pred niekoľkými hodinami a bolo potvrdené, že hra bude vydaná 29. októbra. Hru je možné tiež predobjednať a očakáva sa niekoľko bonusov, pretože ide o bezplatný titul.

Aj keď hra GWENT Witcher Card obsahuje mikrotranspekty, je to jedna z najspravodlivejších hier voľnej súťaže, pretože je možné získať nejaké dobré karty bez toho, aby ste museli utrácať skutočné peniaze, pretože hra je celkom štedrá s odmenami.

Ak ste nikdy nevideli GWENT Zaklínačovú kartovú hru v akcii, nájdete nižšie ukážku s podrobnými informáciami.

GWENT Zaklínačová kartová hra je teraz k dispozícii pre PC, PlayStation 4 a Xbox One k dispozícii. Bude vydaný na iOS 29. októbra. O spustení systému Android sa zatiaľ nič nehovorilo, ale vzhľadom na popularitu tejto série by bolo celkom prekvapujúce, keby hra zostala iOS výlučne pre mobilné telefóny.