Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

GTFO: Ako sa vplížit

GTFO: Ako sa vplížit 1

Aj keď GTFO nie je tajnou hrou, určite má tajné prvky – žiadny tím nebude mať úspech tým, že sa ponáhľa do oblastí komplexu, ktoré budú horieť všetky zbrane. Realisticky by ste chceli zostať nezistení tak dlho, ako je to možné; v ideálnom prípade, kým nevyčistíte celú oblasť a nebudete nútení bojovať o bezpečnostnú kontrolu. Samozrejme, všetko sa dá ľahšie povedať, ako urobiť. Tu sú naše tipy ako sa vplížiť do GTFO v prípade, že zápasíte.

Ako sa dostať do GTFO

pohyb

Najbežnejším typom nepriateľov, s ktorým sa v GTFO stretnete, je spáč. Podvaly nevidia, hoci sú citlivé na svetlo a akonáhle sa prebudia, budú vás prenasledovať, či ste ticho alebo nie (takže v podstate môžu vidieť, že sa raz prebudia). Ich primárnym prostriedkom na lokalizáciu, keď spíte, je echolokácia, ktorá je reprezentovaná ich pulzujúcim pôsobením.

Aby sa vkradli do GTFO, zlatým pravidlom je, že sa vôbec nehýbajú, keď pulzujú pražce. Pulzovanie je telegrafované najprv zúrivým pohybom a hlukom, potom pulzujúcou červenou ich hrudníkov. Spáč bude pulzovať sporadicky alebo keď niečo počuje. Akonáhle začne pulzovať, akýkoľvek pohyb vôbec spôsobí, že sa prebudí a upozorní ostatných pražcov.

Tu sú dve veci, ktoré by ste mali mať na pamäti, aby ste zlepšili svoje zakrádanie, pokiaľ ide o všeobecný pohyb:

 • Vždy krčte chôdzu, ale nezabudnite, že prepínanie medzi stojaním a krčením vytvára hluk, ktorý môžu počuť pražce.
 • Sledujte svoje baterky! Dôležité je tiež si uvedomiť, že každá zbraň má inú baterku a každá z týchto rôznych svetiel má rôzny stupeň jasu.
 • Melee Kills – Vplížit sa do GTFO

  Teraz prejdime k tomu, že si pražce skutočne vytiahneme, pričom zostávame nezistené, pretože to je veľký faktor, ktorý mnohí hráči prehliadajú.

  Skutočne musíte koordinovať zastavenie šírenia tajných zbraní s bojovými zbraňami. Zabíjanie jedného nepriateľa, ktorý je dokonca na diaľku blízko druhého, vytvára hluk a tiež lietajúce úlomky (prečítané mozgy) môžu zasiahnuť ďalšie podvaly a spôsobiť ich prebudenie. Uistite sa, že neustále komunikujete so svojím tímom.

  Po druhé, a to sa môže zdať zrejmé, ale napriek tomu je to rozhodujúce. Pred uvoľnením sa uistite, že sú vaše zásahy zblízka nabité. Polovičné útoky nezabijú pražce jediným zásahom. Aj keď si myslíte, že je mŕtvy, nohy často zostanú nažive a budú naďalej útočiť / varovať ostatných podvalov.

  A nakoniec, pri odstraňovaní pražcov je potrebné pamätať na to, že si musíte byť vedomí toho, čo je nad a pod vami. Existuje veľa úrovní v hre, ktoré sú vybavené zvýšenými platformami, z ktorých niektoré budú mať na nich odpočinku.

  Predtým, ako si na takomto mieste vyberiete miesto na spanie, zvážte, či je pod vami niečo iné. Ak existuje, požiadajte člena tímu, aby ho súčasne vybral.

  V rámci prípravy na vypracovanie tejto príručky sme si prečítali niekoľko ľudí, ktorí sa sťažujú, že v GTFO je tajnosť trochu zvratná – že podvaly sa náhodne prebudia, aj keď sú hráči veľmi opatrní.

  To sa nám však pri našich rozsiahlych skúsenostiach nikdy nestalo. Aj keď niekedy môže byť hitbox zabiť na blízko, môže byť trochu zložitejšia, odhalenie však takmer vždy pochádza z našich vlastných chýb. Musíte len zostať mrazivý a buďte opatrní.

  A to zabalí naše tipy ako sa vkrádať GTFO, Ak chcete získať ďalšie užitočné tipy a príručky o GTFO, nezabudnite vyhľadať Twinfinite. V opačnom prípade máme pod sebou nejaký ďalší užitočný obsah, ktorý by ste si mohli prečítať.

  Table of Contents