Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

GTA 6 Trailer môže vyjsť skôr, ako sa očakávalo

GTA 6 príves

Vo vlastníctve Take-Two Interactive Rockstar GamesGTA vo februári sme nechali za sebou 6Oficiálne oznámil, že vyvíja . Po tomto oznámení všetky oči GTA 6 príves Bolo to preložené do oficiálneho oznámenia o tom. Trailer na GTA VI Zatiaľ čo vzrušené čakanie na hru pokračovalo, došlo k dôležitému vývoju týkajúcemu sa traileru hry, ktorý bol hráčmi zvedavý.

Približne 2 má milióny predplatiteľov a nasleduje ho aj Rockstar KRYPTO9095 menom hudobník, Twitter z účtu „GTA 6 Už čoskoro“ urobil skvelý dojem. Zatiaľ čo vývojár a vydavateľská spoločnosť k tejto téme zatiaľ neposkytli žiadne oficiálne vyhlásenie, hudobník YouTube titulný obrázok kanála GTA 6 s logom Aktualizované obrázkom.

GTA 6 príves

Samozrejme, nateraz nevieme, či hudobník urobil taký krok, aby stanovil program. ale El Nitro 56 Youtuber menom GTA 6 Spolu s KRYPTO9095 vo výpisoch, ktoré dal na účty Leak GTA 6 ich hudba Povedal, že to zložili. Zároveň je dotyčný YouTuber novou hrou série. prejde v jednom meste a uviedol, že sa bude zaoberať dvoma rôznymi časovými obdobiami.

GTA 6 Trailer na májovú reklamáciu!

Okrem toho v ďalšej zdieľanej správe Take-Two Interactive’s 16. mája 2022 na GTA Online a Red Dead Redemption online Tvrdilo sa, že plánoval niekoľko oznámení týkajúcich sa tejto záležitosti. Zatiaľ čo tieto oznámenia ešte nie sú známe, prvý trailer alebo oznámenie novej GTA hry bude ešte oznámené. 16. mája Bolo mi povedané, že sa to dá.

GTA 6 Trailer môže vyjsť skôr, ako sa očakávalo 1

Mladá spisovateľka uprostred sveta technológií, Deniz s veľkým potešením sprostredkúva čitateľom svoj záujem o technológie.