Greenberg je ohromený projektmi Xbox Game Studios

Jednou zo silných stávok divízie Microsoft Games na ďalšiu generáciu je ponuka ďalších dodatočných titulov, čo je sektor, v ktorom hrozila éra Xbox One. Na dosiahnutie tohto cieľa sa začala agresívna stratégia získavania štúdií a Xbox Game Studios už má veľkú skupinu spoločností, ktoré pracujú na rôznych projektoch pre projekty Scarlett a Xbox. Windows, Aaron Greenberg o tom nedávno hovoril a odhalil veľmi zaujímavé informácie.

V rozhovore, ktorý bude uverejnený v nasledujúcom čísle časopisu Xbox: Oficiálny časopis (na Wccftech) Aaron Greenberg, generálny riaditeľ Xbox Marketing, hovoril o projektoch vyvíjaných v Xbox Game Studios. V tomto zmysle manažér uviedol, že to, čo doteraz videl, ho ovplyvnilo: „Pokiaľ ide o rôzne tímy, môžem povedať, že existujú rôzne druhy projektov, o ktorých ľudia veľa vedia, a preto vo všeobecnosti existuje veľa ďalších vecí, v ktorých sú práce a nikto zatiaľ nevie. Ide o veľmi rozmanité a skutočne vzrušujúce projekty. Bol som príjemne prekvapený, koľko inovácií a koľko vecí sa urobí.

Manažér potom oznámil, že rozmanitosť titulov vyvíjaných v Xbox Game Studios je tak široká, že ponúka niekoľko možností, niektoré známe a nové: „Môžete očakávať viac nových hier. Môžete očakávať sekvencie. Môžete očakávať nové adresy IP. Čakať veci, na ktoré ste nikdy nenapadlo.

Aktualizujte LEVEL UP.

zdroj