Grab Pilots New Ride Cover Service; Prid├í RM0,35 do opr├ívnen├Żch j├ízd

Grab Pilots New Ride Cover Service; Prid├í RM0,35 do opr├ívnen├Żch j├ízd 1

Grab prid├íva viac slu┼żieb k svojej u┼ż tak ┼íirokej palete. Spolo─Źnos┼ą teraz pilotuje nov├║ spolo─Źnos┼ą s n├ízvom Ride Cover. Zjednodu┼íene povedan├ę, ide o slu┼żbu, ktor├í je ─Źiasto─Źne poisten├í a nie je z├írukou oneskorenia.

REKLAMA

V├Żhody pre jazdcov s├║ pomerne jednoduch├ę. Poistn├║ ─Źas┼ą dohody poskytuje spolo─Źnos┼ą Chubb, ktor├í pokr├Żva a┼ż 100 000 RMU na krytie ├║razov vr├ítane RM2000 na lek├írske n├íklady. Toto bude na vrchole z├íkladn├ęho poistn├ęho krytia a┼ż do RM41800, ktor├ę u┼ż spolo─Źnos┼ą Grab poskytuje svojim pou┼ż├şvate─żom.

Na druh├║ stranu v├ím z├íruka bez me┼íkania kompenzuje pouk├í┼żkou RM5 Grab, ak v├ís va┼ía cesta nedosiahne do 15 min├║t od predpokladan├ęho ─Źasu pr├şchodu.

Grab Pilots New Ride Cover Service; Prid├í RM0,35 do opr├ívnen├Żch j├ízd 2

Ako ste o─Źak├ívali, slu┼żba Ride Cover obsahuje ur─Źit├ę upozornenia. Po prv├ę je to tak, ┼że to funguje, iba ak plat├şte za jazdy pomocou GrabPay. A ak sa rozhodnete pre Ride Cover, budete musie┼ą zaplati┼ą navy┼íe 0,35 RM navy┼íe za ka┼żd├║ opr├ívnen├║ cestu. Namiesto toho je to poistn├ę.

Po druh├ę a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, t├íto nov├í slu┼żba sa nevz┼ąahuje na spolo─Źnosti GrabShare, GrabRent a GrabBike.

Preto┼że Ride Cover je st├íle v pilotnej f├íze, pr├şstup k nemu nebude ma┼ą ka┼żd├Ż. Pre t├Żch, ktor├ş tak urobia, sa budete m├┤c┼ą prihl├ísi┼ą klepnut├şm na ÔÇ×PoistenieÔÇť na domovskej str├ínke aplik├ície Grab.