GPS Navig├ícia MapFactor: Naviga─Źn├í aplik├ícia pre Android

Po─Źas svojho dlhoro─Źn├ęho p├┤sobenia ako technick├Ż spisovate─ż som vysk├║┼íal mnoho naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş. ┼Żiadna z aplik├íci├ş v┼íak nebola tak├í z├íbavn├í a otravn├í ako GPS navig├ícia MapFactor. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a vysvetl├şm, pre─Źo je to tak.

MapFactor GPS Navigation je ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├í naviga─Źn├í aplik├ícia GPS pre Android. Funguje tak, ako m├í, a poskytuje kvalitn├ę naviga─Źn├ę funkcie. Existuj├║ v┼íak ur─Źit├ę zvl├í┼ítnosti dizajnu, ktor├ę br├ínia tomu, aby sa aplik├ícia stala skuto─Źne ├║┼żasnou.

Cover art

GPS Navig├ícia MapFactor: Naviga─Źn├í aplik├ícia pre Android 2

Dobro

GPS navig├ícia MapFactor funguje ve─żmi r├Żchlo. Okrem po─Źiato─Źnej in┼ítal├ície sa aplik├ícia spust├ş v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Naviga─Źn├ę funkcie tejto aplik├ície s├║ ve─żmi vysokej kvality. Ak m├íte t├║to aplik├íciu vo svojom smartf├│ne, nikdy sa nestrat├şte.

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş tejto aplik├ície je dostupnos┼ą offline. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je stiahnu┼ą si potrebn├ę mapy a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

Zl├Ż

Jednou z najnepr├şjemnej┼í├şch vec├ş na tejto aplik├ícii je skuto─Źn├ę s┼ąahovanie m├íp. S┼ąahovanie som spustil ve─Źer a jeho dokon─Źenie mi trvalo asi 30 min├║t. Sk├║sil som to znova o polnoci, na┼í┼ąastie sa ─Źas na stiahnutie skr├ítil na 10 min├║t.

M├┤j internet v┼żdy fungoval ├║plne rovnako. Mo┼żno servery na strane v├Żvoj├íra nedok├í┼żu zvl├ídnu┼ą ve─żk├ę s┼ąahovania.

Rozhranie je tie┼ż ve─żmi zastaran├ę a mohlo by pou┼żi┼ą nejak├ę premeny.

Spodn├Ż riadok

MapFactor GPS Navigation je jednou z najlep┼í├şch offline naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş pre Android. Je to ve─żmi spo─żahliv├í aplik├ícia, ktor├í funguje dokonca aj offline. V├┤bec som nemal probl├ęmy s navig├íciou po meste pomocou nej. D├┤razne v├ím odpor├║─Źame, aby ste si mapy stiahli dobre pred cestou.

Mo┼żno to bola chyba na mojej strane, ale s┼ąahovanie trvalo ove─ża viac ─Źasu, ako som o─Źak├íval. Ak m├┤┼żete ignorova┼ą zastaran├Ż dizajn, MapFactor GPS Navigation je jednou z najlep┼í├şch naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş pre Android v okol├ş.

Inštalácia

Aplik├íciu je mo┼żn├ę stiahnu┼ą z Google Play Store. Je to ┼ítandardn├Ż postup, ktor├Ż ste dodr┼żali nespo─Źetnekr├ít. Na str├ínke aplik├ície kliknite na nain┼ítalova┼ą a s├║bor APK sa za─Źne s┼ąahova┼ą do vybrat├ęho zariadenia.

GPS navig├ícia MapFactor prejde priamo k pr├íci, ke─Ć ju spust├şte z oznamovacej oblasti. Tu si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą nev├Żrazn├Ż dizajn, ktor├Ż aplik├ícia sleduje.

Aplik├ícia v├ím poskytne mo┼żnos┼ą s┼ąahovania m├íp do intern├ęho ├║lo┼żiska alebo na extern├║ kartu SD. Ke─Ć vyberiete vhodn├ę ├║lo┼żisko, aplik├ícia v├ís presmeruje na obrazovku r├Żchleho nastavenia.

Klepnut├şm na tla─Źidlo Spusti┼ą navig├ítor stiahnete mapy pod─ża vlastn├ęho v├Żberu. Aj ke─Ć s├║ p├┤vodn├ę mapy ve─żmi mal├ę, s┼ąahovanie m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą. Aplik├ícia tie┼ż s┼ąahuje ─Ćal┼íie s├║bory m├íp na optimaliz├íciu offline re┼żimu.

Rozhranie

Aj ke─Ć je rozhranie ve─żmi pou┼żite─żn├ę, st├íle m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą aktualiz├íciu. ─îiernobiele menu p├┤sobilo trochu deprimuj├║co, aspo┼ł mne. Tla─Źidl├í s├║ umiestnen├ę v ur─Źitej vzdialenosti od seba. Priestor medzi nimi u─żah─Źuje pr├şstup k nim.

Hlavn├í obrazovka zobrazuje iba mapu. Na mape uvid├şte vzdialenos┼ą, ─Źas a r├Żchlos┼ą. Okrem toho je cel├í obrazovka prakticky bez ru┼íenia. P├í─Źili by sa mi ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ale niektor├ş ─żudia uprednost┼łuj├║ ─Źist├║ mapu. K dispoz├şcii je tie┼ż tla─Źidlo ponuky, ktor├ę m├┤┼że spusti┼ą ─Ćal┼íie mo┼żnosti.

Mapa

Stiahnut├í mapa je presn├í a spo─żahliv├í. Okrem toho na map├ích nie je ni─Ź pozoruhodn├ę. Mapa m├í aj farebn├ę ter├ęny, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą u┼żito─Źn├ę pre ve─żmi m├ílo ─żud├ş. Ostatn├ş ich bud├║ pova┼żova┼ą za prek├í┼żku.

Zadajte adresu a dostanete sa na po┼żadovan├ę miesto. Na mape sa ned├í ve─ża robi┼ą.

Na mape si m├┤┼żete samozrejme nakresli┼ą trasu k v├ím domov, do kancel├írie, do ┼íkoly. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa dosta┼ą k ─Źasto nav┼ítevovan├Żm miestam.

Pou┼żitie aplik├ície

GPS navig├ícia MapFactor funguje ve─żmi hladko. Klepnite na miesto a aplik├ícia spust├ş proces navig├ície.

Pr├şpadne m├┤┼żete vyh─żada┼ą adresu a aplik├ícia v├ím ju vyh─żad├í.

Potom aktivujte navig├íciu, aby ste mohli za─Źa┼ą svoju cestu.

Aplik├ícia pon├║ka aj podrobn├║ navig├íciu. V┼íetky tieto funkcie s├║ ve─żmi ┼ítandardn├ę a GPS navig├ícia MapFactor nepon├║ka ni─Ź nov├ę.

Celkovo bol naviga─Źn├Ż z├í┼żitok z tejto aplik├ície ve─żmi spo─żahliv├Ż a u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż.

Povolenia

Aplik├ícia chce iba pozna┼ą va┼íu polohu. To je jedin├í vec, ktor├í bude aplik├ícii dan├í. Mysl├şm si, ┼że je to jedna z najbezpe─Źnej┼í├şch a neru┼íiv├Żch naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş GPS pre Android.

Záver

MapFactor GPS Navigation je sol├şdna naviga─Źn├í aplik├ícia. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie by mohlo pou┼ż├şva┼ą niektor├ę inov├ície. Okrem tohto mal├ęho zalomenia funguje navig├ícia GPS MapFactor ├║┼żasne.

Ak v┼íak u┼ż pou┼ż├şvate in├║ naviga─Źn├║ aplik├íciu, prechod na t├║to bude ┼ąa┼żk├ę ospravedlni┼ą.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy t├Żkaj├║ce sa tejto recenzie, nev├íhajte ich kontaktova┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.