Goyo nerf od Rainbow Six Siege je venovan├Ż profesion├ílnym meta

Ubisoft dohnal niektor├Żch profesion├ílnych hr├í─Źov v hre Rainbow Six Siege, ke─Ć hern├Ż riadite─ż Leroy Athanasov povedal: ÔÇ×Ak nie s├║ spokojn├ş (s na┼íimi navrhovan├Żmi funkciami), znamen├í to pre m┼ła, ┼że ideme spr├ívnym smerom.ÔÇť Ne┼í┼ąastn├ş odborn├şci s blok├ídou sa tak stali ne┼í┼ąastnej┼í├şmi a teraz ┼ít├║dio tr├ívi ve─żk├║ ─Źas┼ą svojej najnov┼íej s├ęrie n├ívrh├írskych pozn├ímok o kritike – a detaily, ako pl├ínuje Goyo nerf, prines├║ ├║┼żitok profesion├ílnej sc├ęne.

Joyo str├íca jeden zo svojich sope─Źn├Żch ┼ít├ştov a kles├í z troch na dva. Pre be┼żn├Żch hr├í─Źov nepotrebuje hlup├íka – ÔÇ×trpiaci n├şzkou ├║─Źas┼ąou a n├şzkou v├ş┼ąaznou deltouÔÇť – zmena je v┼íak zameran├í na s├║─Źasn├ę profesion├ílne metad├íta, ─Źo ve─żmi uprednost┼łuje u┼żito─Źnos┼ą. ÔÇ×D├║fame, ┼że to zmierni niektor├ę frustr├ície jeho rast├║cim vplyvom na profesion├ílnej ├║rovni.ÔÇť

Pokia─ż ide o kontroverzn├║ cit├íciu, ÔÇ×je pravda, ┼że s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ├║silia o vyv├í┼żenie je vytla─Źi┼ą ka┼żd├ęho hr├í─Źa vr├ítane profesion├íla zo z├│ny pohodlia,ÔÇť hovor├ş Ubisoft na ofici├ílnom mieste. ÔÇ×To neznamen├í, ┼że hovor├şme o veciach, ktor├ę s├║ pre t├Żchto hr├í─Źov z├ímerne frustruj├║ce, ale namiesto toho rob├şme ├║pravy, aby sme zaistili, ┼że na┼íi profesion├ílni hr├í─Źi s├║ najlep┼í├ş v hre ako celku, nie konkr├ętna aktualiz├ícia alebo meta.ÔÇť

┼át├║dio v┼íak pl├ínuje odtia─żto ÔÇ×zlep┼íi┼ą spojenieÔÇť av praxi to znamen├í, ┼że m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że dobropisy sa za─Źn├║ ove─ża sk├┤r – sk├┤r, ako sa zverejnia na testovacom serveri, a nie v ─Źase priamej sez├│nnej aktualiz├ície.

Rainbow Six Siege Year 5 Prechodov├Ż ─Źas pre hru, a v├Żvoj├íri navrhli niektor├ę docela ve─żk├ę trh├íky pre s├║─Źasn├║ situ├íciu v obchode. Uvid├şme, ako tieto zmeny id├║ prinajmen┼íom ve─żmi skoro.