GoPro spúšťa denný kvíz pre videá s vlastnou izoláciou – tu je návod na odber

GoPro ohlásil novú dennú súťaž kreatívnych domácich videí, v ktorej môžete vidieť, že vyhráte hrdinu 8 Čierna alebo Max.

Výzva HomePro je otvorená pre videá nasnímané na akomkoľvek fotoaparáte, vrátane vášho smartfónu, a bude fungovať každý deň od dnešného dňa do 30. apríla.

GoPro vyberie každý deň päť svojich obľúbených príspevkov z celého sveta a výhercom ponúkne výber hrdinov 8 Čierna alebo Max, plus päť rokov GoPro Plus zadarmo. GoPro Plus je služba predplatného, ​​ktorá vám poskytuje cloudové ukladanie a výmenu poškodených kamier.

Ako ste sa dostali? Je to jednoduché a priame. GoPro samozrejme odporúča stiahnuť svoju aplikáciu a používať ju pre Android a iOS, ale to nie je potrebné. Hlavná vec, ktorú musíte urobiť pri odovzdávaní videa Instagram, YouTube, Facebook Alebo TikTok používa značky hashtag #GoPro a #HomePro, takže GoPro nájde vaše výtvory.

Aplikácia GoPro je však dobré začať, najmä ak plánujete používať telefón alebo GoPro pripojený, pretože pre začiatočníkov existuje niekoľko rýchlych a známych možností úprav. GoPro tiež povedal, že videá vytvorené pomocou softvéru pre stolné počítače, rovnako ako jeho aplikácia Quik, sú tiež dobré – hlavná vec, ktorú musíte urobiť, je zahrnúť tieto hashtagy, keď ich uverejníte.

Rozhodnutia

Čo hľadáte v GoPro? Vo svojej účasti na súťaži uvádza niekoľko náznakov: „Či už je to veda (natáčanie vajíčok alebo výbuch a koks) alebo hudba (pozrime sa na nejaké zručnosti), alebo čokoľvek, čo si myslíte, že je v pohode … zbláznite sa, niekto?

Podľa niektorých obľúbených videí GoPro z jej komunity majú všetky úspechy aj inteligentné zľavy (pozri vyššie) alebo stroje Rube Goldberg.

Ak sa stanete jedným z šťastných výhercov každý deň, čo by si vybral GoPro? Obaja sa považujú za hrdinu 8 Čierne a Maxe skvelé akčné kamery z rôznych dôvodov. Prvý je tradičnejší model, zatiaľ čo druhý je 360 ​​stupňovým konkurentom GoPro pre fanúšikov Insta360 Evo.

Kým GoPro Max má väčšiu cenu ako Hero 8 Čierne, v prípade, že chcete natáčať tradičné video (a), odporúčame vám ísť do druhého. Max je veľmi zábavný a zjednodušuje proces úpravy videa o 360 stupňov, ale jeho 2D snímky nedosahujú kvalitu Hero 8 Čierna kvôli objektívu rybieho oka.

  • Jedná sa o najlepšie akčné kamery GoPro, ktoré si teraz môžete kúpiť