Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google zak├í┼że v├Żsledky vyh─żad├ívania pre aplik├ície pre syst├ęm Coronavirus

Ak ste sa ned├ívno pok├║sili v slu┼żbe Google Play vyh─żada┼ą v├Żraz ÔÇ×CoronavirusÔÇť a ne├║spe┼íne ste ho ukon─Źili, uvedomte si, ┼że je to z├ímerne. Google ├║dajne zak├ízal v┼íetky vyh─żad├ívania aplik├íci├ş ÔÇ×CoronavirusÔÇť pre Android.

Predt├Żm sa v┼íetky vyh─żad├ívania aplik├íci├ş so slovami ÔÇ×coronavirusÔÇť alebo ÔÇ×COVID-19ÔÇť v slu┼żbe Google Play skon─Źia bez toho, aby sa zobrazili v├Żsledky. Limit vyh─żad├ívania sa roz┼íiruje aj na podobn├ę h─żadan├ę v├Żrazy so slovami ÔÇ×trackerÔÇť alebo ÔÇ×mapÔÇť na zadnej strane.

Kupodivu, h─żadanie v├Żrazu ÔÇ×COVID19ÔÇť bez spojovn├şkov prin├í┼ía ├║spe┼ín├ę v├Żsledky a, ako zd├┤raznilo 9to5Google, zah┼Ľ┼ła ofici├ílnu aplik├íciu Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Spolu s ─Ćal┼í├şmi aplik├íciami s├║visiacimi s koronav├şrusmi.

Google zak├í┼że v├Żsledky vyh─żad├ívania pre aplik├ície pre syst├ęm Coronavirus 1

V ─Źase p├şsania tejto spr├ívy spolo─Źnos┼ą Google nezverejnila ┼żiadne ofici├ílne vyhl├ísenie vysvet─żuj├║ce jej ─Źinnos┼ą. ┼ápekul├ície online nazna─Źuj├║, ┼że spolo─Źnos┼ą Google sa m├┤┼że pok├║si┼ą zn├ş┼żi┼ą po─Źet aplik├íci├ş, ktor├ę sa sna┼żia zmanipulova┼ą SEO v slu┼żbe Google Play. Mno┼żstvo potenci├ílnych chybov├Żch inform├íci├ş teda obmedzuje. Je tie┼ż mo┼żn├ę, ┼że t├íto deaktiv├ícia m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í chybou v aplik├ícii alebo protiopatreniami, ktor├ę br├ínia slu┼żbe Google Play zaplavi┼ą sa na absurdnej ├║rovni prenosu.

─Äal┼íou te├│riou je, ┼że Google sa m├┤┼że pok├║si┼ą manu├ílne filtrova┼ą v├Żsledky vyh─żad├ívania v mnoh├Żch aplik├íci├ích t├Żkaj├║cich sa koronav├şrusu. Z├şskajte prv├Ż zoznam, aby ste zaistili, ┼że overen├ę a seri├│zne aplik├ície, ako napr├şklad aplik├ícia CDC.

Google zak├í┼że v├Żsledky vyh─żad├ívania pre aplik├ície pre syst├ęm Coronavirus 2V ka┼żdom pr├şpade je pravdepodobnos┼ą, ┼że akcie spolo─Źnosti Google s├║ po┼íkoden├ę alebo vyhoden├ę nejakou nevidite─żnou rukou, v s├║─Źasnosti nepravdepodobn├í. Vyh─żad├ívac├ş stroj op├Ą┼ą necenzuruje k─ż├║─Źov├ę slov├í ani neodstr├íni poml─Źky spr├ív s├║visiacich s touto chorobou, rovnako ako WeChat so svojou vlastnou platformou.

(Zdroj: 9to5Google)