Google úplne obnovil fotografie a teraz je to ešte lepšie

Fotky Google sú jednou z mnohých služieb vyhľadávacieho gigantu, ktorý je medzi používateľmi najúspešnejší. Nielenže ide o archív fotografií a fotografií, ale aj o prístup k úpravám a dokonca aj k vytváraniu albumov a zdieľaných položiek.

Teraz, keď je prítomný, chcel Google osláviť svoje piate narodeniny a chcel poslať správy určitým fotografiám. Začalo to novou ikonou a prešlo kompletným pohľadom na rozhranie, vďaka čomu bolo užitočnejšie a zároveň ľahšie použiteľné.

Fotografie zo služby Google News na videu

Fotky Google majú nový vzhľad

Spoločnosť Google sa rozhodla pripraviť ďalšie výročie fotografie, aby vám poskytla niekoľko správ o mobilných aplikáciách tejto služby. Toto sú zásadné zmeny, vďaka ktorým bude táto služba ešte lepšia, vďaka čomu bude jej rozhranie jednoduchšie na používanie a zároveň dá niekoľko správ.

Prvou a pravdepodobne najviditeľnejšou zmenou je nové logo, ktoré táto služba dostane. Teraz je komplexnejšia, udržuje pôvodný obraz a táto služba bola vždy spojená.

Fotografie zo služby Google News na videu

Čo je nové v rozhraní, na ktoré sme zvyknutí

Spoločnosť Google samozrejme sprístupnila oveľa viac fotografií a niektoré správy sa už nejaký čas diskutovali. Jedným z nich je teda príchod mapy, kde vidíme miesta, kde boli fotografie nasnímané. To uľahčuje vyhľadanie toho, čo hľadáme.

Ďalším vylepšením je počet súčasných sprievodcov. Tieto sa teraz dostanú na veľtrh 3 a kde sa každý zameriava na maximálnu funkčnosť. Prezentácia fotografií a videí sa zlepšila vďaka väčším miniatúram, a tým aj lepšej viditeľnosti.

Fotografie zo služby Google News na videu

Ľahšia správa fotografií a videa

Funkcie priečinka, albumu a koša sú teraz zoskupené, aby vám pomohli spravovať všetky vaše fotografie a videá vo Fotkách Google. Vďaka zoskupeniu týchto prvkov je toto riadenie zjednodušené a tiež zjednotené.

Správy Fotky Google sa začnú objavovať budúci týždeň vydaním novej verzie týchto aplikácií. Aplikáciu si z tohto odkazu môže stiahnuť každý, kto chce vyskúšať systém Android. Vďaka tejto zmene nadobúda táto vynikajúca služba nový život, ktorý sa ešte jednoduchšie používa.