Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Translator tie┼ż v tmavej verzii: ako ju aktivova┼ą

Google Translator tie┼ż v tmavej verzii: ako ju aktivova┼ą 1

Tmav├Ż re┼żim zasiahne znova: roz┼íirovanie funk─Źnosti pokra─Źuje medzi najob─ż├║benej┼í├şmi aplik├íciami robot to ─Ćalej iOS. Najnov┼íia aplik├ícia, ktor├í dostala temnou t├ęmou je Google Translate, vo verzi├ích pre Android aj iOS. Ale s ur─Źit├Żmi rozdielmi.

Tmav├Ż re┼żim na ├║rovni sistema operativo, na zariadeniach Apple a na smartf├│noch s Androidom 10, jeden novinka zaveden├í na ├║rovni softv├ęru.Ak ju chcete aktivova┼ą, mus├şte zada┼ą Nastavenia a vybra┼ą temn├Ż mot├şv. Google Translate podporuje temn├Ż re┼żim od verzia 6,5,0, vydan├ę d┼ła 5 Vo febru├íri. Okrem opravy men┼íej chyby, okrem in├ęho, ÔÇőÔÇőÔÇ×temn├Ż re┼żimÔÇť (teda Google sa naz├Żva temn├Ż re┼żim), jedin├í novinka tejto verzie, ktor├í nazna─Źuje, ┼że Google aktualizoval aplik├íciu pomocou aby bola t├íto funkcia dostupn├í pre v┼íetk├Żch.

Ako aktivova┼ą tmav├Ż re┼żim na Preklada─Źi

Aktivujte re┼żim Dark na Preklada─Ź Google pre iOS ve─żmi jednoduch├ę: sta─Ź├ş klikn├║┼ą na nastavenia a n├íjdeme nov├║ polo┼żku, ktor├í sa naz├Żva ÔÇ×Tmav├Ż re┼żimÔÇť. Potom ju m├┤┼żeme aktivova┼ą alebo deaktivova┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd, pod─ża na┼íich potrieb alebo preferenci├ş. Nejde v┼íak o re┼żim so 100% tmou: nie v┼íetky ─Źierne, dominantn├í farba je tmavo ┼íed├í. Ale nie je to vada, preto┼że t├íto farba rob├ş text ove─ża ─Źitate─żnej┼í├şm a neunavuje o─Źi nadmern├Żm kontrastom medzi ─Źiernou a bielou.

na robotnamiesto toho in├Ż postup. Nie je potrebn├ę vybera┼ą ┼żiadne Tmav├Ż re┼żim, ale aktiv├ícia tmav├ęho re┼żimu prebieha priamo na strane servera. V s├║─Źasnosti je k dispoz├şcii pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov v Spojen├Żch ┼ít├ítoch a v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch pr├şde aj do Talianska. Pr├íca vykonan├í v syst├ęme Android v┼íak nie je na dobrej ├║rovni: ─Źierna je zamie┼łan├í s farbou r├┤znych funkci├ş, tak┼że je takmer nemo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą preklada─Ź Google. Ur─Źite bude oprava, ktor├í oprav├ş vykonan├║ pr├ícu.