Google teraz o─Źividne podv├ídza Instagramporque, preto┼że to tak nie je

Agregovan├Ż trend Instagram- ÔÇ×Pr├şbehyÔÇť, ako s├║ bubliny v hornej ─Źasti aplik├ície, sa neust├íle pos├║vaj├║ a aplik├ícia Fotky Google sa teraz zobrazuje ako posledn├í.

Nov├í funkcia uveden├í v aplik├ícii, ktor├í sa za─Ź├şna dnes, sa naz├Żva ÔÇ×spomienkyÔÇť, ktor├í v podstate modifikuje existuj├║ce funkcie, ktor├ę pravidelne lie─Źia pou┼ż├şvate─żov na nostalgickej ceste po pam├Ą┼ąovej ceste. Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş t├║to aplik├íciu pou┼ż├şvaj├║ ─Źasto, bud├║ obozn├ímen├ş s funkciou ÔÇ×znovuobjavi┼ą dnesÔÇť, ktor├í be┼żne men├ş star├ę fotografie, ktor├ę ste nasn├şmali v konkr├ętny de┼ł, na karte ÔÇ×SprievodcaÔÇť aplik├ície. T├íto funkcia bola zmenen├í na Instagram Bubliny ako pr├şbeh, ktor├Ż bude teraz v hornej ─Źasti aplik├ície.

ÔÇ×Aj ke─Ć mo┼żno pozn├íte form├ít tohto pr├şbehu na soci├ílnych m├ędi├ích, tieto spomienky s├║ va┼íe osobn├ę m├ędi├í, ktor├ę s├║ osobne prezentovan├ę, tak┼że si m├┤┼żete sedie┼ą a u┼ż├şva┼ą si niektor├ę z va┼íich najlep┼í├şch okamihov,ÔÇť vysvetlil Shimrit Ben- Yair, v dne┼ínom blogovom pr├şspevku. o nov├Żch funkci├ích, ktor├ę m├┤┼żete vidie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch akci├ích.

Zdroj obrázka: Google

Funkcia ÔÇ×MemoriesÔÇť bude pravdepodobne dr┼ża┼ą krok s funkciou ÔÇ×rediscover todayÔÇť, ─Źo znamen├í, ┼że v├ím nebude pripom├şna┼ą ka┼żd├║ fotografiu, ktor├║ urob├şte ka┼żd├Ż de┼ł. Zd├í sa, ┼że zameranie v├ís prekvap├ş a pote┼í├ş iba ur─Źit├Żmi spomienkami, mo┼żno aj niektor├Żmi, na ktor├ę ste zabudli.

Spomienky s├║ tie┼ż ve─żmi u┼żito─Źn├ę, preto┼że si ich m├┤┼żete trochu upravi┼ą, ak chcete, zak├í┼żte ur─Źit├ę ─Źasov├ę obdobia, aby sa nezobrazili vo funkcii, a skryte ─żud├ş. Ak napr├şklad za┼ż├şvate bolestiv├ę oddelenie, mo┼żno nebudete chcie┼ą ma┼ą neust├íle pripom├şna┼ą star├ę fotografie v├ís a va┼íich b├Żval├Żch.

ÔÇ×Strojov├ę u─Źenie pou┼ż├şvame na zostavenie toho, ─Źo sa objavuje v spomienkach, tak┼że nemus├şte de┼íifrova┼ą ve─ża duplic├şt fotografi├ş a m├┤┼żete sa zamyslie┼ą nad t├Żm najlep┼í├şm, kde s├║ fotografie kvalitn├ę a v┼íetky deti sa usmievaj├║,ÔÇť pokra─Źuje pr├şspevok Google k tomuto. funkcia pokra─Źuje

V s├║visiacej pozn├ímke obsahuje aktualiz├ícia fotografie aj samostatn├║ funkciu, ktor├í by bola lep┼íia pre zdie─żanie fotografi├ş a vide├ş ulo┼żen├Żch v aplik├ícii s priate─żmi a rodinou. Jedn├í sa o typ funkcie priameho zasielania spr├ív, v─Ćaka ktorej je aplik├ícia Fotky Google mili├│ntou spr├ívou od spolo─Źnosti Google. Va┼íe fotografie, ktor├ę boli pre─Ź├ştan├ę dne┼ín├Żm pr├şspevkom, sa teraz ÔÇ×pridaj├║ do prebiehaj├║cich s├║kromn├Żch rozhovorov, tak┼że existuje miesto na n├íjdenie zdie─żan├Żch fotografi├ş (priate─żov a rodinu) a pokra─Źovanie v konverz├ícii. Fotografie, ktor├ę zdie─żate v slu┼żbe Fotografie Google, s├║, ako v┼żdy, rovnako kvalitn├ę ako fotografie, ktor├ę z├ílohujete, a m├┤┼żete ─żahko uklada┼ą fotografie, ktor├ę s vami zdie─żaj├║, do svojej kni┼żnice. "

Zdroj obrázka: Google | YouTube