Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty

Keď spoločnosť Google vydala novú aplikáciu Podcasts (opäť), mnoho ľudí bolo prekvapených veľkým nedostatkom funkcií. Chýbalo veľa vecí, ako napríklad automatické sťahovanie, podpora prenášania a integrácia systému Android Auto. Aj keď je veľa z týchto vecí načítaných alebo samozrejme do zoznamu úloh, Google v8.91 z tohto zoznamu nakoniec skontroluje AutoSupport.

Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty 1

Ako by ste očakávali od rozhrania Android Auto, vyzerá to ako väčšina ostatných prehrávačov podcastov. Jediné viditeľné rozdiely sú v navigačnom poli, ktoré v súčasnosti obsahuje štyri skupiny: vaše podcasty, nové sekcie, sťahovanie a prebiehajúce.

Prehrávač ponúka štandardné tlačidlá Ďalej / Predchádzajúce plus dve tlačidlá na prepnutie späť o 10 sekúnd alebo dopredu o 30 – ale pre ďalšie príkazy nie je k dispozícii žiadne tlačidlo na pretečenie.

Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty 2 Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty 3

Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty 4 Google spúšťa podporu Android Auto pre podcasty 5

Ak používate Android Auto, aktualizujete na najnovšiu verziu aplikácie Google a vo výbere zvuku Podcasts by ste mali vidieť nový záznam. Prístupnosť určite súvisí s novou verziou aplikácie Google, ktorá ešte nemusí byť dostupná pre všetkých, ale stále nie je jasné, či ide o postupné zavádzanie alebo či ho automaticky získa každý.

Stiahnuť ▼

Súbor APK je podpísaný spoločnosťou Google a inovuje vašu existujúcu aplikáciu. Kryptografický podpis zaručuje, že súbor je možné bezpečne nainštalovať a že s ním nebolo nijako manipulované. Namiesto čakania na to, aby spoločnosť Google prevzala toto prevzatie do svojich zariadení, čo môže trvať niekoľko dní, prevezmite a nainštalujte ho rovnako ako akékoľvek iné súbory APK.

Google

Google

Skúste postupovať