Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Práve Zakázané 600 Aplikácie, Ktoré Tlačil Rušivé Reklamy Z Play Store

stiahnuť Play Store

Na Google Play Store je jednoducho jedným z najväčších mobile aplikácie úložísk na trhu, s viac ako miliardu používateľov, ktoré používajú službu denne. S týmto druhom dopravy, tam sú povinní byť nejakým podvodníkom v mixe. Google nikdy shied od vymazanie apps, a dokonca aj zákaz vývojárov, ktorí sa zaoberajú problematické správanie. Dnes má spoločnosť odstránených viac ako 600 aplikácií od rôznych tvorcov pre zobrazenie rušivé reklamy

Google kúpil dole kladivo na Gepard Mobile znova

V roku 2018 Čínskom app developer Gepard Mobile bol potrestaný za spáchanie ad podvodov prostredníctvom svojej siete z aplikácie. Aplikácie, ktoré boli následne zavedie mimo Play Store a spoločnosť takmer šiel s ním. Dnes, 45 Gepard Mobile aplikácie boli odstránené mimo Play Store pre reklamy súvisiace s priestupky.

Celkovo aplikácie boli stiahnuté viac ako štyri miliardy krát, Google povedal hovorca Buzzfeed Novinky. Hoci spoločnosť Google nemá za predpokladu, zoznam aplikácií, ktoré je odstránený, to si písať blog post o upresňujú čo kvalifikuje ako “rušivé ad”. To ide:

Definujeme rušivé reklamy ako reklamy, ktoré sa zobrazujú používateľom neočakávanými spôsobmi, vrátane obmedzení alebo ruší využiteľnosť zariadenia funkcie. Zatiaľ čo sa môže vyskytnúť v aplikácii, v jednej forme rušivé reklamy, ktoré sme videli na vzostupe je niečo, čo nazývame out-of-kontextové reklamy, ktorá je pri škodlivý vývojári zobrazovanie reklám v mobilných zariadeniach, keď používateľ nie je skutočne aktívny v ich aplikácií. Toto je invazívne manéver, že výsledky v chudobných používateľské skúsenosti, že často narušiť kľúčové funkcie prístroja a tento prístup môže viesť k neúmyselné kliknutia na reklamy, ktoré odpadu inzerent stráviť. Napríklad, predstavte si, že si nečakane slúžil celej obrazovky reklamné pri pokuse o uskutočnenie telefonického hovoru, odblokovanie telefónu, alebo pri používaní obľúbených mapa aplikácie turn-by-turn navigáciu.

Na Play Store už má mechanizmy, ktoré dokážu zistiť zle správal aplikácie. Google ďalej uvádza, že vývojári používajú kreatívne riešenia, aby sa zabránilo ich aplikácie od výslovne lámanie žiadne pravidlá. Iní však neboli jemné o všetko. Jednou z aplikácií, ktoré dostal odstránené údajne poslal fullscreen reklamy na používateľov, keď si z telefónneho hovoru.

Prvé páchateľov sú zvyčajne nech je vypnutý, s upozornením, a Gepard Mobile je ďaleko od jedného. Hoci spoločnosť Google nie je zakázané developer priamych mimo Play Store, to môže veľmi dobre stať, ak sú chytil urážať znova. Spoločnosť Google má tiež problémy všetkých značiek, ktoré boli ovplyvnené negatívnymi ad blitz.

Odoslať