Google potvrdzuje, že Pixel 4 ukáže rozpoznanie tváre a ďalšie

Google sa to páči, aby sa zobrazili informácie o pixeloch Google 4, ďalšia vlajková loď. Pred niekoľkými týždňami potvrdili svoj dizajn prostredníctvom otvoreného obrazu. Teraz, nový pokrok potvrdzuje existenciu a pokročilé rozpoznávanie tváre pre budúci mobil Google, ako aj niektoré zaujímavé funkcie pomocou gest.

Vo videu vidíme pixely Google 4 v tieni, ale so zapnutou obrazovkou. Aj tvár sa priblíži a rýchlo odomkne zariadenie. Môžeme teda potvrdiť, že Pixel 4 budete mať tvár odomknutú. Ale to nie je všetko. V najbližších niekoľkých sekundách uvidíme, ako môžete rôzne aplikácie ovládať ručne. V tomto prípade cako pieseň prechádza jednoduchými pohybmia veľmi rýchlo Táto funkcia sa bude volať Dojemné pocity,

https://www.youtube.com/watch?v=KnRbXWojW7c

Program Motion Sense bude pracovať pomocou senzorov umiestnených v hornej časti zariadenia. Nielenže môžeme preskočiť skladby, ale tiež nám umožňuje zastaviť budíky alebo ignorovať hovory. Pokiaľ ide o rozpoznávanie tváre, bude fungovať prostredníctvom hardvéru, so snímačom RGB a snímačom hĺbky, ktoré zmerajú naše tváre v 3D Odomknutie zariadenia.

Google to spomenul 4 budete mať možnosť vedieť, ktorá ruka ju drží. Týmto sa zapne obrazovka, aby sa aplikovalo rozpoznávanie tváre a odomklo zariadenie. Spoločnosť v blogovom príspevku uviedla, že sa vyvinie Motion Sense (a možno aj tvárový zámok). Mimochodom Google tiež potvrdil, že Pixel 4 a pixelov 4 XL nebude mať zárez, ale rám je v hornej oblasti.

Stále nevieme dátum prezentácie nového telefónu Google.