Google pos├║va Android 9 Pie zdrojov├Ż k├│d AOPS

Google pos├║va Android 9 Pie zdrojov├Ż k├│d AOPS 1

správy

V─Źera spolo─Źnos┼ą Google odhalila n├ízov svojho najnov┼íieho syst├ęmu Android 9 opera─Źn├Ż syst├ęm s n├ízvom Android Pie. Android 9 Pie bol pre v├Żvoj├írov u┼ż nieko─żko mesiacov v v├Żvoj├írskom re┼żime a teraz je ofici├ílne uveden├Ż na trh. Android Pie prich├ídza s najnov┼í├şm materi├ílnym dizajnom a niektor├Żmi nov├Żmi zauj├şmav├Żmi funkciami vr├ítane navig├ície gestami, digit├ílnej pohody a ─Ćal┼í├şch funkci├ş, ako s├║ disky a akcie aplik├íci├ş. Aktualiz├íciu dost├ívala aj najnov┼íia a najstabilnej┼íia verzia platformy Android Pie, ktor├í je moment├ílne k dispoz├şcii pre zariadenia Google Pixel a Essential Phone. Ofici├ílny zdrojov├Ż k├│d pre Android Pie u┼ż bol nahran├Ż do projektu Android Open Source Project (AOSP).

Android Pie

Toto je celkom dobr├í spr├íva pre nad┼íencov Androidu. Teraz je zdrojov├Ż k├│d pre Android 9 je ┼żiv├Ż pre v├Żvoj├írov a OEM. Teraz v├Żvoj├íri vlastn├Żch zariaden├ş ROM a v├Żrobcovia zariaden├ş OEM za─Źali posiela┼ą najnov┼íiu verziu na svoje zariadenia. V├Żvoj├íri vlastn├Żch ROM teraz stiahnu zdrojov├Ż k├│d. Ak chcete vidie┼ą najnov┼íie Android, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku projektu Open Open pre Android 9 Pie.

zdroj

Google pos├║va Android 9 Pie zdrojov├Ż k├│d AOPS 2

Toto je Munendra Rathore, technick├Ż nad┼íenec. R├íd udr┼ż├şm krok s najnov┼í├şmi technol├│giami, najm├Ą so smartf├│nom a softv├ęrom. M├ím tie┼ż ve─żk├Ż z├íujem o fotografiu, fitnes a zdie─żanie znalost├ş.

Interakcia ─Źitate─ża

T├íto str├ínka pou┼ż├şva Akismet na zn├ş┼żenie spamu. Zistite, ako sa spracov├ívaj├║ va┼íe ├║daje koment├írov,