Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Play Store Po in┼ítal├ícii aktualiz├íci├ş aplik├ície sa u┼ż nebude zobrazova┼ą upozornenie

Google Play Store Po in┼ítal├ícii aktualiz├íci├ş aplik├ície sa u┼ż nebude zobrazova┼ą upozornenie 1

Podivn├Żm krokom spolo─Źnos┼ą Google zru┼íila upozornenie, ktor├ę sa zobraz├ş po aktualiz├ícii aplik├íci├ş z Obchodu Play. Predt├Żm, v┼żdy, ke─Ć obchod Play aktualizoval ve─ża aplik├íci├ş, na paneli s upozorneniami by sa na nich malo zobrazova┼ą upozornenie.

Po─Źas posledn├Żch nieko─żk├Żch dn├ş sa v┼íak mnoh├ş pou┼ż├şvatelia s┼ąa┼żovali, ┼że nedost├ívaj├║ ┼żiadne upozornenia na in┼ítal├íciu aktualiz├íci├ş aplik├ície. T├íto funkcia potom pre mnoh├Żch n├íhle za─Źala pracova┼ą sk├┤r, ako sa probl├ęm znova objavil. Hovorca spolo─Źnosti Google potom oslovil pol├şciu Android, aby potvrdil, ┼że v Obchode Play sa u┼ż nebud├║ zobrazova┼ą upozornenia na aktualizovan├ę aplik├ície.

Pou┼ż├şvatelia tie┼ż nedostan├║ ┼żiadne upozornenie, ke─Ć manu├ílne aktualizuj├║ aplik├ície z Obchodu Play. Ke─Ć dostan├║ upozornenie, ke─Ć sa in┼ítaluje aktualiz├ícia aplik├ície, po in┼ítal├ícii automaticky zmizne.

Vyzer├í to, ┼że si Google uvedomil, ┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov jednoducho odo┼íle tak├ęto ozn├ímenia a v snahe zn├ş┼żi┼ą po─Źet spamov├Żch upozornen├ş sa spolo─Źnos┼ą ├║plne zbavila. Ak ste niekto, kto si chce ponecha┼ą kartu s inform├íciami o aktualiz├íci├ích aplik├íci├ş a o zmen├ích, ktor├ę so sebou prin├í┼íaj├║, budete si ich musie┼ą pravidelne kontrolova┼ą. M├┤┼żete tie┼ż vypn├║┼ą automatick├ę aktualiz├ície v Obchode Play a manu├ílne aktualizova┼ą aplik├ície, aby ste mohli sledova┼ą ich zmeny a vylep┼íenia.