Google Play Store Chybov├ę k├│dy a ako ich opravi┼ą

Technol├│gia je jednoduch├í a pohodln├í, okrem pr├şpadov, ke─Ć nefunguje. Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch frustr├íci├ş, s ktor├Żmi som sa vo svete Android stretol, je, ke─Ć z nejak├ęho d├┤vodu Google Play Store nebude fungova┼ą. Je to obzvl├í┼í┼ą pri┼ąa┼żuj├║ce, preto┼że v Obchode Play z├şskate pr├şstup ku v┼íetk├Żm potrebn├Żm aplik├íci├ím a hr├ím, niektor├ę ho dokonca pou┼ż├şvaj├║ ako hlavn├Ż zdroj hudby, kn├şh a filmov.

Nane┼í┼ąastie vzr├ístlo mnoho chybov├Żch k├│dov, kv├┤li ktor├Żm si nem├┤┼żete ni─Ź s┼ąahova┼ą, aktualizova┼ą aplik├ície alebo dokonca otvori┼ą obchod. Aj ke─Ć sa m├┤┼że zda┼ą, ┼że neexistuje n├ídej, nebojte sa! Vieme, ─Źo robi┼ą.

Aj ke─Ć niektor├ę z nich m├┤┼żu by┼ą trochu neortodoxn├ę, tu s├║ sp├┤soby, ako ich opravi┼ą Google Play Store chybov├ę k├│dy.

Chyba 1: Chyba nedostato─Źnej pam├Ąte (923)

Toto je celkom be┼żn├í chyba, ktor├í sa vyskytuje pri synchroniz├ícii v├í┼ího ├║─Źtu Google alebo pri pokuse o stiahnutie aplik├ície. Zobraz├ş sa spr├íva, ktor├í hovor├ş ÔÇ×nedostato─Źn├í vyrovn├ívacia pam├Ą┼ąÔÇť. Na┼í┼ąastie je to pomerne jednoduch├í oprava, ktor├í by v├ím nemala zabera┼ą ve─ża ─Źasu.

Riešenie:

Odstr├í┼łte svoj ├║─Źet Google

Povedal som, ┼że met├│dy s├║ trochu neortodoxn├ę. Proces je v┼íak jednoduch├Ż. Najprv prejdite na Potom vyberte Zoznam ├║─Źtov ulo┼żen├Żch vo va┼íom zariaden├ş by sa malo objavi┼ą. Kliknite na ten, ktor├Ż hovor├ş Google.

├Ü─Źet Google

Potom ty kliknite na svoju e -mailov├║ adresu vysko─Ź├ş a dostanete sa na obrazovku so v┼íetk├Żmi inform├íciami o synchroniz├ícii. Kliknite na tla─Źidlo mo┼żnost├ş v pravom hornom rohu a vyberte Odstr├íni┼ą ├║─Źet.

Odstr├íni┼ą ├║─Źet

Hne─Ć potom odstr├í┼łte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę zaberaj├║ miesto, preto┼że z nich chcete vymaza┼ą ─Źo najviac.

Vymaza┼ą oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte

Vymazanie oddielu vyrovn├ívacej pam├Ąte je mo┼żn├ę vykona┼ą ako samostatn├Ż proces a kedyko─żvek obnovi┼ą ─Źas┼ą pam├Ąte.

─Äalej mus├şte re┼ítartova┼ą zariadenie v re┼żime obnovenia. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş nevedia ako, vypnite zariadenie. Potom podr┼żte tla─Źidlo zv├Ż┼íenia hlasitosti spolu s vyp├şna─Źom, k├Żm sa znova nezapne. Mo┼żnos┼ą pre Re┼żim obnovenia Zd├í sa, ┼że pomocou tla─Źidla zn├ş┼żenia hlasitosti budete m├┤c┼ą vybera┼ą. Potom by sa malo zobrazi┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş. Vyberte ten, ktor├Ż hovor├ş Vymaza┼ą oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte.

Re┼żim obnovenia

Ke─Ć vykon├íte vy┼í┼íie uveden├ę kroky, m├┤┼żete zariadenie zapn├║┼ą, znova si zalo┼żi┼ą ├║─Źet a u┼ż by ste mohli ├şs┼ą.

Chyba 2: Chyba ─Źasov├ęho limitu pripojenia

The Google Play Store chyba, ─Źasov├Ż limit pripojenia sa nevyskytuje, ak m├íte nov┼íie verzie syst├ęmu Android, napr├şklad Lollipop a Marshmallow, preto┼że boli opraven├ę opravou, tak┼że ak je va┼íe zariadenie aktu├ílne, m├┤┼żete to presko─Źi┼ą.

Chyba ─Źasov├ęho limitu pripojenia je sp├┤soben├í jednou z dvoch vec├ş- d├ítum a ─Źas vo va┼íom zariaden├ş nie je spr├ívny alebo je probl├ęm s poskytovate─żom internetov├Żch slu┼żieb. Na┼í┼ąastie existuje nieko─żko sp├┤sobov, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą a ktor├ę by mali probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Riešenie:

Vymaza┼ą oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte.

Urobte presne to, ─Źo som uviedol v druhom kroku prvej chyby. Re┼ítartujte zariadenie v re┼żime obnovenia a vyberte Vymaza┼ą oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte. Funguje to ako ru─Źn├Ż reset a Obchod Play by mal by┼ą op├Ą┼ą v prev├ídzkyschopnom stave. ├Ü─Źet teraz nemus├şte odstra┼łova┼ą.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície

Toto je met├│da, ktor├í funguje najlep┼íie pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş maj├║ tento probl├ęm. Prejs┼ą na nastavenie a vyberte Spr├ívca aplik├íci├ş.Prejdite nadol, k├Żm nen├íjdete Google Play Store a klepnite na┼ł.

Google Play Store

Vyberte Vynutene zastavenie. Potom vyberte Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. V uvedenom porad├ş.

Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

─Äal┼íia vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je klepn├║┼ą na Odin┼ítalova┼ą aktualiz├ície, potom v┼íetko prein┼ítalujte. To by mohlo odstr├íni┼ą probl├ęmy t├Żm, ┼że bude ma┼ą aplik├ícia ─Źist├Ż ┼ít├şt, s ktor├Żm bude mo┼żn├ę pracova┼ą.

Odinštalujte aktualizácie

Chyba 3: Neschopnos┼ą aktualizova┼ą (925) (2 Met├│dy)

To je chyba, ktor├í je no─Źnou morou ka┼żd├ęho perfekcionistu. Chyba 925 v├ím br├íni v aktualiz├ícii va┼íich aplik├íci├ş a┼ż do bodu, kedy by ste mohli nahromadi┼ą desiatky aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ zastaran├ę. Na┼í┼ąastie je rie┼íenie tohto probl├ęmu e┼íte jednoduch┼íie ako posledn├ę dva.

Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte a ├║dajov

Druh├║ chybu vy┼í┼íie n├íjdete v met├│de ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ícieÔÇť a postupujte pod─ża nej, k├Żm nevyberiete Google Play Store.Akon├íhle budete ma┼ą obrazovku so v┼íetk├Żmi mo┼żnos┼ąami pre aplik├íciu, namiesto kliknutia Vynutene zastavenie alebo Odin┼ítalova┼ą aktualiz├ície, jednoducho budete iba klepa┼ą Zmaza┼ą d├íta a Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje

Op├Ątovn├ę pridanie v├í┼ího ├║─Źtu Google

Tento proces je identick├Ż s t├Żm, ktor├Ż sa zobrazuje pri prvej chybe. Prejdite na Nastavenie, vyberte ├Ü─Źty, potom kliknite na

├Ü─Źet Google

Potom pomocou tla─Źidla Mo┼żnosti odstr├í┼łte svoj ├║─Źet Google.

Odstr├íni┼ą ├║─Źet

Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je teraz jednoducho prida┼ą svoj ├║─Źet sp├Ą┼ą. Ak to chcete urobi┼ą, jednoducho nav┼ít├şvte str├ínku ├Ü─Źty sekciu znova, ale namiesto klepania Google, klepnite na Prida┼ą ├║─Źet tla─Źidlo ├║plne dole.

Prida┼ą ├║─Źet

Chyba 4: Chyba ÔÇô24

T├íto chyba je neuverite─żne nesl├ívna, preto┼że o nej nevie ve─ża ─żud├ş. Je to ako Bigfoot z Google Play Store chyby. Napriek tomu existuj├║ sp├┤soby, ako tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą. ─îo sa stane, je, ┼że ke─Ć sa pok├║site nain┼ítalova┼ą aplik├íciu, dostanete upozornenie ÔÇ×Nezn├ímy k├│d chyby 24 …ÔÇť. Aplik├ícia sa nenain┼ítaluje a nem├┤┼żete to sk├║si┼ą znova, preto┼że sa zobraz├ş rovnak├í spr├íva. Zd├í sa, ┼że ide o chybu v samotnom obchode a je mo┼żn├ę ju opravi┼ą nejak├Żm zlyhan├şm.

Riešenie:

Vyma┼żte ├║daje a aktualiz├ície

Rovnako ako posledn├í chyba, prejdete na Nastavenia, Spr├ívca aplik├íci├ş, potom n├íjs┼ą Google Play Store.Tentokr├ít klepnite na Vyn├║ti┼ą zastavenie, odin┼ítalova┼ą aktualiz├ície, a Zmaza┼ą d├íta; presne v takom porad├ş. Toto tvrdo resetuje obchod a odstr├íni v┼íetky chyby, s ktor├Żmi sa stretol pri aktualiz├íci├ích. Potom m├┤┼żete znova nain┼ítalova┼ą aktualiz├ície a chyba by sa u┼ż nemala vyskytova┼ą.

Chyba 24 Oprava

Posledná záchrana

Existuje mal├í pravdepodobnos┼ą, ┼że t├íto met├│da nebude fungova┼ą, a ak je to tak, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą e┼íte jednu vec, ktor├í takmer zaru─Źene vyrie┼íi v├í┼í probl├ęm: obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş. Vyma┼ż├║ sa t├Żm v┼íetky ├║daje a inform├ície z v├í┼ího zariadenia vr├ítane aplik├íci├ş, aktualiz├íci├ş, fotografi├ş, ├║─Źtov at─Ć. V podstate sa zariadenie spust├ş od z├íkladov. Preto by sa malo pou┼ż├şva┼ą iba ako posledn├í mo┼żnos┼ą.

Ak chcete vykona┼ą hlavn├ę resetovanie zariadenia, prejdite na polo┼żku Vybra┼ą Z├ílohujte a resetujte.V spodnej ─Źasti by potom mala by┼ą ozna─Źen├í mo┼żnos┼ą Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít. Poklepan├şm na toto tla─Źidlo resetujete zariadenie.

Obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş

Urobte to a┼ż potom, ako si z├ílohujete ├║daje, alebo pr├şdete o v┼íetko vo svojom zariaden├ş.

Rie┼íenie probl├ęmov

Existuje mnoho ─Ćal┼í├şch probl├ęmov, s ktor├Żmi m├┤┼żete ma┼ą Google Play Store, a existuje sp├┤sob, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy potenci├ílne tak, aby vyrie┼íili takmer ak├Żko─żvek probl├ęm, ktor├Ż m├┤┼żete ma┼ą.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje

├Źs┼ą do Nastavenia, Spr├ívca aplik├íci├ş, potom Google Play Store.Klepnite na Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a Zmaza┼ą d├íta.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje

T├íto met├│da funguje aj pre in├ę aplik├ície, ktor├ę v├ím sp├┤sobuj├║ probl├ęmy. Namiesto v├Żberu Google Play Store, vybrali by ste n├ízov konkr├ętnej aplik├ície, ktor├║ m├íte po ruke.

Záver

Upozor┼łujeme, ┼że v zriedkav├Żch pr├şpadoch tieto met├│dy nebud├║ fungova┼ą pre chybov├ę k├│dy v Google Play Store. Ak sa niekedy ocitnete v tejto poz├şcii, okam┼żite kontaktujte z├ístupcu spolo─Źnosti Google, preto┼że by v├ím mal by┼ą schopn├Ż pom├┤c┼ą.

V bud├║cnosti sa ur─Źite vyskytn├║ aj ─Ćal┼íie chyby Google Play Store ako aj ─Ćal┼íie aplik├ície pre Android. M├íme v ├║mysle pracova┼ą na odstr├ínen├ş t├Żchto probl├ęmov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu u─żah─Źi┼ą ┼żivot v├ím i ostatn├Żm.

Opravili tieto met├│dy v├í┼í Google Play Store? Ak├ę met├│dy ste vysk├║┼íali, ktor├ę fungovali? Dajte n├ím vedie┼ą dole v koment├íroch ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku