Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Pixel Watch: cena, farby, vieme (oveńĺa) viac!


Niekońĺko dn√≠ pred predstaven√≠m s√ļ prv√© prepojen√© hodinky Google odhalen√© prostredn√≠ctvom pońćetn√Ĺch √ļnikov.

Po rokoch viac ńći menej n√°stojńćiv√Ĺch klebiet vezme Google trh s pripojen√Ĺmi hodinkami √ļtokom so svojimi Pixel Watch.

Prv√© pripojen√© hodinky, ktor√© s√ļ uŇĺ d√°vno hotov√©

Minul√Ĺ rok v m√°ji, pońćas Google I/O 2022, spolońćnosŇ• Mountain View potvrdila bl√≠Ňĺiace sa vydanie svojich prv√Ĺch inteligentn√Ĺch hodiniek. Na tento √ļńćel predstavila vizu√°l na p√≥diu bez toho, aby ńŹalej rozŇ°irovala moŇĺnosti zariadenia. Google odvtedy na zariaden√≠ nekomunikuje a Pixel Watch sme na z√°p√§st√≠ Sundara Pichaia, gener√°lneho riaditeńĺa Alphabetu (materskej spolońćnosti Google) videli len pred p√°r dŇąami.

Predstavenie Pixel Watch sa vŇ°ak bl√≠Ňĺi. Google by mal vyuŇĺiŇ• svoju prezentańćn√ļ akciu Pixel 7 a pixelov 7 Pro uv√°dza na trh s veńĺkou pompou prepojen√© hodinky ako dokonal√Ĺ doplnok k ich najnovŇ°√≠m smartphones.

Ak sa v√°m vŇ°ak uŇĺ nechce ńćakaŇ•, aby ste sa o Pixel Watch dozvedeli viac, tu s√ļ najnovŇ°ie uniknut√© podrobnosti o t√Ĺchto veńĺmi ońćak√°van√Ĺch hodink√°ch.

Google by sa umiestnil v pr√©miovom sektore s technick√Ĺm listom a cenami, ktor√© s n√≠m s√ļvisia

Google Pixel Watch by teda boli dostupn√© v troch farb√°ch: ńćiernej, bielej a zlatej. Na predaj by sa pon√ļkali dve verzie, jedna len Wi-Fi a Bluetooth a druh√° m√° navyŇ°e 4G konektivitu na z ńćasu na ńćas prestrihnutie dr√ītu k nohe, ktor√° predstavuje smartf√≥n.

Podńĺa inform√°ci√≠ zverejnen√Ĺch niekońĺk√Ĺmi √ļnikmi sa zd√°, Ňĺe hodinky Google Pixel Watch bud√ļ obsahovaŇ• aj procesor Exynos 9110 navrhnut√Ĺ Samsungom, koprocesor Cortex-M33 na spracovanie urńćit√Ĺch √ļloh a 2 GB RAM na zabezpeńćenie ńćo najplynulejŇ°ieho pouŇĺ√≠vateńĺsk√©ho z√°Ňĺitku, ako aj 32 GB √ļloŇĺisko v predvolenom nastaven√≠.

ńĆo sa t√Ĺka zdravia, Google Pixel Watch by mali, neprekvapivo, integrovaŇ• merańć srdcovej frekvencie a elektrokardiogram (EKG). Bude tam aj Wear OS a Google by mohol pon√ļknuŇ• funkcie vyvinut√© spolońćnosŇ•ou Fitbit, ktor√ļ firma ofici√°lne z√≠skala v roku 2021, na monitorovanie zdravia a kond√≠cie.

Nakoniec sa ońćak√°va, Ňĺe Google Pixel Wi-Fi bude uveden√Ĺ na trh v USA za cenu 349 dol√°rov a 399 dol√°rov za mobiln√ļ verziu. Google by sa tak umiestnil v sektore pr√©miov√Ĺch hodiniek a priamo konkuroval Samsungu Galaxy Sledujte 5 aApple Watch s√©ria 8ńćo je d√īkazom amb√≠ci√≠ skupiny pre tento prv√Ĺ vp√°d do vysoko konkurencieschopn√©ho sektora.

zdroj: pricebaba