Google Pixel 6 funkcie fotoapar├ítu podrobne uveden├ę v ├║niku

(Pocket -lint) – O─Źak├íva sa, ┼że spolo─Źnos┼ą Google ozn├ími Pixel 6 a Pixel 6 Pro niekedy v okt├│bri a zatia─ż ─Źo spolo─Źnos┼ą u┼ż ofici├ílne testovala nieko─żko prvkov zariaden├ş, ned├ívny ├║nik pon├║ka nieko─żko ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş o funkci├ích fotoapar├ítu.

Spr├íva o XDA Developers pon├║ka nieko─żko inform├íci├ş na z├íklade internej, zatia─ż nevydanej verzie aplik├ície Google Camera, spolu s inform├íciami a postrehmi z nemenovan├ęho zdroja.

Pod─ża spr├ívy Google Pixel 6 Pro by mohol ma┼ą ultra ┼íirokouhl├Ż predn├Ż fotoapar├ít, ktor├Ż by mohol pon├║knu┼ą dve preddefinovan├ę ├║rovne pribl├ş┼żenia 0.7X a 1.0X.

V spr├íve bola podrobne pop├şsan├í aj s├ęria ─Ćal┼í├şch funkci├ş fotoapar├ítu, vr├ítane nie─Źoho, ─Źo sa naz├Żva ÔÇ×swissÔÇť, ─Źo je ├║dajne spojen├ę s funkciou naz├Żvanou ÔÇ×magick├í gumaÔÇť. Aj ke─Ć zatia─ż nie je jasn├ę, ─Źo t├íto funkcia rob├ş, existuj├║ ┼ípekul├ície, ┼że by to pou┼ż├şvate─żom mohlo umo┼żni┼ą odstr├ínenie predmetov alebo ─żud├ş po v├Żstrele.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie uveden├ę v spr├íve patr├ş Face Deblur – ktor├Ż ├║dajne odober├í viac sn├şmok z hlavn├ęho sn├şma─Źa a kombinuje ich do jedn├ęho obrazu HDR, pri─Źom s├║─Źasne pou┼ż├şva ultra┼íirokouhl├Ż sn├şma─Ź na zachytenie ostrej┼í├şch sn├şmok.

K dispoz├şcii je funkcia ÔÇ×Motion BlurÔÇť, ktor├í ├║dajne prid├íva ÔÇ×kreat├şvne efekty rozostrenia na va┼íe fotografieÔÇť, zatia─ż ─Źo o funkcii ÔÇ×Baby ModeÔÇť sa ┼ípekuluje, aby dok├ízala automaticky rozpozna┼ą, kedy sa die┼ąa hr├í a fotografova┼ą.

Zatia─ż nie je ni─Ź ofici├ílne, tak┼że sa m├┤┼że sta┼ą, ┼że niektor├ę z t├Żchto funkci├ş fotoapar├ítu sa v Pixeli nezobrazia okam┼żite 6 – alebo samozrejme v├┤bec. M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą v┼íetky zvesti s├║visiace s Pixelom 6 v na┼íej samostatnej funkcii a m├íme tie┼ż funkciu na zariaden├ş Pixel 6 Pro.

Scen├ír: Britta O’Boyle. P├┤vodne publikovan├ę 24. septembra 2021.