Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Pixel 4a stoj√≠ rovnako ako predch√°dzaj√ļci model

Google Pixel 4a stoj√≠ rovnako ako predch√°dzaj√ļci model 1

PribliŇĺne o niekońĺko mesiacov od dneŇ°n√©ho dŇąa spolońćnosŇ• Google predstav√≠ dva nov√© telef√≥ny. Nov√© modely Pixel 4a a Pixel 4a XL bud√ļ pre tento rok stredne veńĺkou ponukou tohto gigantu. Tieto dva s√ļ zv√§ńćŇ°a vzorovan√© podńĺa pixelu 4 s√©ria, ale s mierne niŇĺŇ°√≠mi Ň°pecifik√°ciami. Tieto obr√°zky sa vynorili uŇĺ v decembri 2019, pred zańćiatkom Q2 2020. Vedeli sme, Ňĺe nov√© telef√≥ny Pixel strednej triedy pracuj√ļ, keńŹ sa objavil nov√Ĺ k√≥d pre ryby.

‚ÄěSunfish‚Äú s n√°zvom Google Pixel 4a bude beŇĺaŇ• na procesore Snapdragon 730. ŇĹiv√© obr√°zky Google Pixel 4a sa objavili online a dokonca boli skontrolovan√© pred ofici√°lnym spusten√≠m.

Teraz sa uńć√≠me o moŇĺnej cene, aj keńŹ to nie je prekvapuj√ļce. Nov√Ĺ telef√≥n Google √ļdajne stoj√≠ 399 dol√°rov, ako je uveden√© na billboarde.

Google Pixel 4a stoj√≠ rovnako ako predch√°dzaj√ļci model 2

Pixel 3a bol ocenen√Ĺ rovnako. Aj keńŹ niet poch√Ĺb o cene, berieme veci so zrnkom soli. Billboard sa zd√° byŇ• faloŇ°n√Ĺ, ale na tom nez√°leŇĺ√≠. Sme len zvedav√≠ na cenu a ńći Pixel 3a bude maŇ• aspoŇą 5G variant.

St√°le existuje moŇĺnosŇ•, Ňĺe Google inovuje procesor na Snapdragon 765G, ktor√Ĺ podporuje 5G. Je to rovnak√° sada ńćipov, ak√© sa nach√°dzaj√ļ na modeloch Redmi K30 a Realme X50. Pońćkajte a uvid√≠me √ļniky koŇĺuŇ°iny a samozrejme ofici√°lne ozn√°menie v m√°ji.