Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Pixel 4 Odomknutie tv├íre je preru┼íen├ę z d├┤vodu bezpe─Źnostnej opravy

Google Pixel 4 Odomknutie tv├íre je preru┼íen├ę z d├┤vodu bezpe─Źnostnej opravy 1

Spolo─Źnos┼ą Google predstavila svoju najnov┼íiu funkciu rozpozn├ívania tv├íre pomocou najnov┼íej technol├│gie Google Pixel 4 smartphone. V skuto─Źnosti je funkcia rozpoznania tv├íre spolo─Źnosti prim├írnou funkciou autentifik├ície v telef├│ne. Telef├│n je pre pou┼ż├şvate─żov skuto─Źne zdrojom energie; av┼íak Pixel 4 a Pixel 4 Zariadenia XL boli zasiahnut├ę aktualiz├íciou, ktor├í sp├┤sobila nefunk─Źnos┼ą tejto roz┼í├şrenej funkcie rozpozn├ívania tv├íre.

├üno, ve─ża pixelov 4 a Pixel 4 Majitelia XL zistili, ┼że na svojich zariadeniach nem├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą funkciu Face Unlock. Je to len kv├┤li ned├ívnym aktualiz├íci├ím Google, ktor├ę boli spr├şstupnen├ę v├Żlu─Źne pre Pixel 4 u┼ż├şvate─żov.

Mnoho spr├ív t├Żkaj├║cich sa tohto probl├ęmu bolo zverejnen├Żch na r├┤znych soci├ílnych sie┼ąach a na ofici├ílnom f├│re spolo─Źnosti, aby sa tento probl├ęm potvrdil. V s├║─Źasnosti nie je k dispoz├şcii ┼żiadne konkr├ętne rie┼íenie na vyrie┼íenie tejto ┼ítandardnej funkcie rozpozn├ívania tv├íre v zariaden├ş Pixel 4 zariaden├ş.

Pou┼ż├şvatelia uverejnili na ofici├ílnych f├│rach to, ┼że jednoducho na svojich zariadeniach nem├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą funkciu Face Unlock. Pre niektor├Żch syst├ęm vyvol├í upozornenie a po┼żiada pou┼ż├şvate─żov, aby znova zadali ├║daje o tv├íri.

Zistili sme, ┼że tento probl├ęm na┼íli pou┼ż├şvatelia, ktor├ş si do svojich zariaden├ş nain┼ítalovali posledn├║ janu├írov├║ aktualiz├íciu zabezpe─Źenia. V podstate ide o najnov┼íiu bezpe─Źnostn├║ opravu vydan├║ pre Pixel 4 a Pixel 4 Zariadenia XL. Pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov je to viac znepokojuj├║ce, syst├ęm im neumo┼ż┼łuje znova odosla┼ą ├║daje o tv├íri. Jednoducho vyvol├í chybov├ę hl├ísenie s textom ÔÇ×Ned├í sa overi┼ą tv├ír.ÔÇť

Okrem toho pou┼ż├şvatelia, ktor├ş s├║ st├íle schopn├ş pou┼ż├şva┼ą funkciu Face Unlock na svojom pixeli 4 zariadenia tie┼ż dost├ívaj├║ upozornenia t├Żkaj├║ce sa chyby alebo probl├ęmu, ktor├ę nie s├║ prijate─żn├ę. Odomknutie tv├íre od spolo─Źnosti Google zjavne zasiahlo ve─żk├║ zranite─żnos┼ą, s ktorou by sa spolo─Źnos┼ą Google mala stretn├║┼ą ─Źo najsk├┤r.

Spolo─Źnos┼ą ├║dajne sk├║ma tento probl├ęm, preto┼że na ich ofici├ílnych str├ínkach f├│ra existuj├║ stovky s┼ąa┼żnost├ş a sp├Ątnej v├Ązby. Aby mohli spravova┼ą svoju reput├íciu na trhu, musia pr├şs┼ą s novou bezpe─Źnostnou opravou s funk─Źn├Żm rie┼íen├şm.

Ak chcete z├şska┼ą najnov┼íie technick├ę spr├ívy a aktualiz├ície, nain┼ítalujte TechCodex App a sledujte n├ís Facebook a Twitter, Ak sa v├ím na┼íe ├║silie p├í─Źi, zv├í┼żte zdie─żanie tohto pr├şbehu so svojimi priate─żmi. Toto n├ís povzbud├ş, aby sme v├ím priniesli viac zauj├şmav├Żch aktualiz├íci├ş.