Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google News ru┼í├ş digit├ílne ─Źasopisy, vracia v┼íetky akt├şvne odbery

Cenn├Ż Egon Spangler kedysi povedal: ÔÇ×tla─Ź je m┼Ľtva.ÔÇť Toto vyhl├ísenie mohlo by┼ą pred─Źasn├ę, ale dnes sa c├şti trochu viac zd├┤raznen├ę, ke─Ć spolo─Źnos┼ą Google za─Źala proces obnovenia svojej tla─Źe nov├şn. E-maily sa odosielaj├║ pou┼ż├şvate─żom slu┼żby Google News s akt├şvnym predplatn├Żm, aby ich informovali o tom, ┼że sa spracov├íva cel├í refund├ícia a ┼że nenastan├║ ┼żiadne nov├ę probl├ęmy.

Ak m├íte vynikaj├║ce predplatn├ę, cel├í suma v├ím bude vr├íten├í niekedy v nasleduj├║com mesiaci, v z├ívislosti od sp├┤sobu platby. Aj ke─Ć va┼ía zbierka probl├ęmov nebude v├Ą─Ź┼íia, neznamen├í to, ┼że strat├şte pr├şstup k t├Żm, ktor├ę ste u┼ż zak├║pili. Va┼ía kni┼żnica bude na─Ćalej k dispoz├şcii v aplik├ícii Google News na karte Ob─ż├║ben├ę alebo Nasleduj├║ce.

predmet: Do v┼íetk├Żch s├║─Źasn├Żch odberov platen├Żch ─Źasopisov

Ahoj,

Tento e-mail v├ís informuje, ┼że ru┼í├şme tla─Źen├ę ─Źasopisy v slu┼żbe Google News.

To znamen├í, ┼że nebudete m├┤c┼ą kupova┼ą nov├ę tla─Źen├ę ─Źasopisy ani tla─Źi┼ą svoje predplatn├ę prostredn├şctvom slu┼żby Google News. V z├ívislosti od verzie aplik├ície v┼íak budete ma┼ą pr├şstup k v┼íetk├Żm probl├ęmom, ktor├ę ste si predt├Żm objednali v aplik├ícii Google News na karte Nasleduj├║ci alebo Ob─ż├║ben├ę. Ak chcete pokra─Źova┼ą v ─Ź├ştan├ş najnov┼í├şch ─Źl├ínkov, odpor├║─Źame v├ím vyh─żada┼ą t├║to publik├íciu v slu┼żbe Google News alebo nav┼ít├şvi┼ą jej webov├║ str├ínku:

[list of subscriptions]

Va┼ía posledn├í platba za va┼íe odbery bude vr├íten├í. V├Ą─Ź┼íina vr├íten├ş prostriedkov sa uskuto─Źn├ş do 30 pracovn├Żch dn├ş. ─îas potrebn├Ż na vr├ítenie platby z├ívis├ş od sp├┤sobu platby. Ak vr├ítenie prostriedkov trv├í dlh┼íie, ako sa o─Źak├ívalo, m├┤┼żete skontrolova┼ą stav vr├ítenia prostriedkov vo svojom ├║─Źte Google Payments. Ak ste nedostali svoj pr├şspevok po presk├║man├ş pr├şslu┼ín├Żch harmonogramov v uveden├Żch zdrojoch, kontaktujte n├ís a my to prever├şme.

Ospravedl┼łujeme sa, ak to sp├┤sob├ş nejak├ę probl├ęmy. ─Äakujem za tvoju podporu.

T├şm slu┼żby Google News

V e-maile sa navrhuje, aby ste sa prihl├ísili na odber ka┼żd├ęho ─Źasopisu nez├ívisle a odkazovali na webov├ę str├ínky pre ka┼żd├ę va┼íe akt├şvne predplatn├ę. Nie v┼íetky ─Źasopisy s├║ samozrejme k dispoz├şcii v digit├ílnych predplatn├Żch alebo dokonca nevyhnutne s digit├ílnou ponukou nejak├ęho druhu, mimo partnerstiev s internetov├Żmi obchodmi, ktor├ę Google Play Store a Apple Obchod s aplikaciami.

T├Żmto sa uzatv├íra dos┼ą b├║rliv├í hist├│ria obsahu ─Źasopisov, ktor├í sa za─Źala v roku 2012 spusten├şm aplik├ície ─îasopisy Play. Google nesk├┤r premenoval Kiosk Play tak, aby sa viac zameriaval na noviny, a nakoniec sa v┼íetko (vr├ítane aplik├ície Spr├ívy a Po─Źasie) zl├║─Źilo so spr├ívami Google. Aby sme boli spravodliv├ş, v├Ą─Ź┼íina z n├ís to o─Źak├ívala po tom, ako ─Źas┼ą ─Źasopisu zmizla z webov├ęho rozhrania Obchodu Play tesne pred rokom.