Google Nest Mini A inteligentn├í z├ístr─Źka za 40 GBP v ├║┼żasnej ─Źiernej piatok

So s├║hlasom obrovskej udalosti Currys PC World Black Friday m├┤┼żete v s├║─Źasnosti z├şska┼ą Google Nest Mini a inteligentn├║ z├ísuvku Kasa za 40 GBP. Radi by sme o tom prem├Ż┼í─żali ako o druhu inteligentn├ęho dom├íceho ┼ítartovacieho bal├ş─Źka pre t├Żch, ktor├ş s├║ trochu zm├Ąten├ş zo ┼íirokej ┼ík├íly pon├║kan├Żch inteligentn├Żch produktov.

Aby sme to objasnili, Google Nest Mini je iba rebrandingom Google Home Mini bez ─Ćal┼í├şch funkci├ş, o ktor├Żch by sa dalo hovori┼ą. Ale to je v poriadku: dali sme Mini Mini ┼ítyri hviezdi─Źky v na┼íej recenzii, tlieskali dizajnu a cene, ale spochyb┼łovali nedostatok 30,5 mm konektor pre sl├║chadl├í.

S Google Assistant vstavan├Ż, Nest Mini dok├í┼że prehr├íva┼ą hudbu, ale dok├í┼że ─Ź├şta┼ą aj spr├ívy o po─Źas├ş, prem├ívke / spravodajstve, odpoveda┼ą na v┼íetky hor├║ce ot├ízky, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą, a ovl├ída┼ą v┼íetky druhy inteligentn├Żch zariaden├ş.

Zah┼Ľ┼ła to inteligentn├║ z├ístr─Źku Kasa, diskr├ętnu n├ístenn├║ z├ísuvku, ktor├║ m├┤┼żete ovl├ída┼ą pomocou sprievodnej aplik├ície Kasa alebo – pripojen├ęho Google Nest Mini – ┼íok, horor. Nakoniec m├íte mo┼żnos┼ą zapn├║┼ą dom├íce spotrebi─Źe jednoduch├Żm kri─Źan├şm magick├Żch slov alebo nastavi┼ą rozvrhnutie vn├║torn├ęho osvetlenia, aby ste sa po pr├íci nikdy nevr├ítili do temn├ęho domu.

Za norm├ílnych okolnost├ş v├ím Nest Mini vr├íti 50 GBP a inteligentn├Ż konektor Kasa okolo 25 GBP za jedno zariadenie (zapnut├ę Amazon). Nest Mini je vlastne v ponuke ako samostatn├í jednotka za 30 GBP v Currys PC World a inde; O kvalite tejto ponuky sa ve─ża hovor├ş, ┼że aj ke─Ć ste teraz k├║pili obe polo┼żky osobitne s uplatnen├şm z─żavy Nest Mini, st├íle str├ícate za 15 GBP.

Nie sme si stopercentne ist├ş, ako dlho bude t├íto dohoda trva┼ą, tak┼że ak m├íte z├íujem, d├┤razne v├ís ┼żiadame, aby ste sa pohli ─Ćalej.

K├║pi┼ą od spolo─Źnosti Currys PC World