Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google konečne vydal temný režim pre Gmail (lepšie neskoro ako nikdy)

Google konečne začal upadať tmavý režim pre svoju aplikáciu Gmail, viac ako týždeň po spustení tmavého režimu Android 10 po celom svete sistema,

Spoločnosť má v úmysle previesť všetky zdrojové značky pred spustením, ale niektoré nie sú pripravené, keď bude vydaný nový. sistema operativo v 3 September: konkrétne Gmail a Google Play Store, ktorý je stále tvrdohlavo biely.

Ako povoliť tmavý režim pre prehliadač Google Chrome Android 10, dátum vydania, funkcie a všetko, čo vieme, ako obnoviť svoje heslo do Gmailu

Ako uvádza správa XDA Developers, najnovšia verzia služby Gmail (2019.08.18.267044774) má plne funkčný tmavý režim, ktorý mení pozadie aplikácie na peknú tmavošedú farbu (aj keď niektorí ľudia môžu mať nejaký výrazný biely text trochu tvrdý pre oči).

Dostali ste e-mail

Pred dvoma týždňami sme si trochu predstavili tmavý režim Gmailu, keď aplikácia získala aktualizáciu, ktorá na ploche a na domácej obrazovke zmenila farbu, ak v zariadení Android Pie používate tmavý režim.

Vydaný tmavý režim je však teraz k dispozícii iba pre Android 10; Nezobrazí sa, ak používate program Pie, a to ani po aktualizácii aplikácie Gmail.

Obchod Play je teraz jediným významným nesúhlasom a konverzia môže trvať dlhšie, pretože je zložité rozhranie s ikonami. Mysleli sme si, že to bude nejaký čas trvať, aby to vyzeralo dobre.

Najlepšie bezplatná e-aplikácia 2019