Google Keep – Pozn├ímky a zoznamy 5.20.081.01 APK Stiahnutie spolo─Źnos┼ąou Google LLC

Google Keep - Pozn├ímky a zoznamy 5.20.081.01 APK Stiahnutie spolo─Źnos┼ąou Google LLC 1

* Opravy ch├Żb a vylep┼íenia v├Żkonu

R├Żchlo zachytite, ─Źo m├íte na mysli, a z├şskajte pripomenutie nesk├┤r na spr├ívnom mieste alebo v spr├ívny ─Źas. Vyslovte hlasov├║ pozn├ímku na cest├ích a nechajte ju automaticky prepisova┼ą. Z├şskajte fotografiu plag├ítu, dokladu alebo dokladu a ─żahko ich usporiadajte alebo n├íjdite nesk├┤r pri vyh─żad├ívan├ş. Slu┼żba Google Keep u─żah─Źuje zachytenie my┼ílienky alebo zoznamu a ich zdie─żanie s priate─żmi a rodinou.

Zachy┼ąte, ─Źo m├íte na mysli
ÔÇó Pridajte pozn├ímky, zoznamy a fotografie do aplik├ície Google Keep. Stla─Źen├ę na ─Źas? Nahrajte hlasov├║ pozn├ímku a aplik├ícia Keep ju prep├ş┼íe, aby ste ju nesk├┤r na┼íli.
Zdie─żajte n├ípady s priate─żmi a rodinou
ÔÇó ─Żahko napl├ínujte t├║to prekvapuj├║cu p├írty zdie─żan├şm pozn├ímok Keep s ostatn├Żmi a spolupr├ícou na nich v re├ílnom ─Źase.
N├íjdite ─Źo potrebujete, r├Żchlo
ÔÇó Farebne pridajte ┼ít├ştky do k├│dov├Żch pozn├ímok, aby ste si ich mohli r├Żchlo usporiada┼ą a pokra─Źova┼ą v ┼żivote. Ak potrebujete n├íjs┼ą nie─Źo, ─Źo ste ulo┼żili, zobraz├ş sa jednoduch├ę vyh─żad├ívanie.
V┼żdy na dosah
ÔÇó Pokra─Źujte v pr├íci na telef├│ne, tablete, po─Ź├şta─Źi a zariaden├ş so syst├ęmom Android. V┼íetko, ─Źo prid├íte, sa synchronizuje do v┼íetk├Żch va┼íich zariaden├ş, tak┼że va┼íe my┼ílienky s├║ v┼żdy s vami.
Spr├ívna pozn├ímka v spr├ívnom ─Źase
ÔÇó Nezabudnite si vyzdvihn├║┼ą nejak├ę potraviny? Nastavte pripomienku pod─ża polohy, aby ste svoj obchod s potravinami vytiahli hne─Ć, ako sa dostanete do obchodu.
K dispoz├şcii v┼íade
ÔÇó Vysk├║┼íajte slu┼żbu Google Keep na webe na adrese keep.google.com a n├íjdete ho v Internetovom obchode Chrome na str├ínke g.co/keepinchrome,

Ozn├ímenie o povolen├ş
Fotoapar├ít: Pou┼ż├şva sa na pripojenie obr├ízkov k pozn├ímkam v aplik├ícii Keep.
Kontakty: Sl├║┼żi na zdie─żanie pozn├ímok ku kontaktom.
Mikrof├│n: Pou┼ż├şva sa na pripojenie zvuku k pozn├ímkam.
Miesto: Pou┼ż├şva sa na nastavenie a spustenie pripomenutia na z├íklade polohy.
├Ülo┼żisko: Pou┼ż├şva sa na pridanie pr├şloh z ├║lo┼żiska do pozn├ímok.

Stiahnite si APK Now!