Google I / O je ├║plne zru┼íen├Ż, vr├ítane online udalosti

Google I / O 2020 bol ├║plne zru┼íen├Ż, vr├ítane online udalosti, ktor├í sa u┼ż neuskuto─Ź┼łuje. Nakoniec, na z├íklade po┼żiadaviek ochrany na mieste v Kalifornii sa spolo─Źnos┼ą Google rozhodla ÔÇ×v tomto roku nepokro─Źi┼ą vpred s I / O v ┼żiadnej kapacite, aby uprednost┼łovala zdravie ka┼żd├ęho, kto je s├║─Źas┼ąou na┼íej komunityÔÇť.

Podrobnej┼íie inform├ície o zru┼íen├ş boli uverejnen├ę v FAQ, ─Źo okrem jazyka pou┼ż├şvan├ęho v tweetu vy┼í┼íie objas┼łuje, ┼że udalos┼ą je ├║plne zru┼íen├í. Spolo─Źnos┼ą Google udalos┼ą neodlo┼ż├ş nesk├┤r v tomto roku a v┼íetky ozn├ímenia, ktor├ę mala v tom ─Źase napl├ínova┼ą (napr├şklad o─Źak├ívan├Ż produkt Pixel 4a), sa uskuto─Źnia osobitne prostredn├şctvom blogov pre v├Żvoj├írov a komunitn├Żch f├│r.

Po┼żiadali sme spolo─Źnos┼ą Google o ─Ćal┼íie inform├ície o tejto zmene, ale neboli k dispoz├şcii ┼żiadne ─Ćal┼íie podrobnosti.

Osobn├í udalos┼ą I / O bola zru┼íen├í za─Źiatkom tohto mesiaca a presunula sa do online s├ęrie kv├┤li obav├ím z koronav├şrusu, ale aj on-line udalos┼ą bola teraz zru┼íen├í. Google tie┼ż ned├ívno pozastavil svoju konferenciu Cloud Next pred nieko─żk├Żmi d┼łami, ─Źo n├ís viedlo k presved─Źeniu, ┼że I / O m├┤┼żu vidie┼ą ─Ćal┼íie utrpenie – teraz potvrden├ę.

Ka┼żd├Ż, kto vyhral l├şstok na tento rok, automaticky obnov├ş pozvanie na vstup / v├Żstup 2021 bud├║ci rok.

Sk├║ste postupova┼ą