Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google I/O 2020 Zrušený Z Dôvodu Koronavirus Obáv

Google I/O 2020 c zrušený pre koronavirus

Je to oficiálne – Google I/O 2020 bola zrušená z dôvodu obavy z COVID-19, inak známy ako Koronavirus. Avšak, spoločnosť hľadá alternatívny formát pre svoju výročnú developer konferencie.

Google I/O 2020 bola Zrušená, ale Spoločnosť Hľadá Alternatívny Spôsob, ako Spojiť s Vývojári tento Rok

Každý rok, Google organizuje svoje developer konferencie s názvom I/O v snahe predviesť, čo spoločnosť pracuje v softvérovom oddelení. Bohužiaľ, tento rok sa konferencie bol odvolaný oficiálne kvôli COVID-19 a tých, ktorí požiadali o konferencii späť v januári a zaplatili za to budú plne refundované pred 13. Marca.

Vzhľadom na obavy okolo koronavirus (COVID-19), a v súlade s zdravotné poradenstvo od CDC, KTO a iné zdravotnícke orgány, rozhodli sme sa zrušiť fyzickej Google I/O udalostí na Pobrežie Amfiteáter.

To je, samozrejme, sad rozvoja pre tých, ktorí boli nadšení pre budúcnosť spoločnosti Google software, vrátane Android. Ale Google má tiež odhalil v e-mail, ktorý pracuje na spôsoby, ako sa spojiť s jeho developer spoločenstva tento rok napriek Koronavirus obavy. My sme za predpokladu, že spoločnosť bude mať hosting virtuálnych prípade druhy, ktoré budú vysielané všetkým po celom svete. Ale samozrejme, že je nás fotografovaní v tme.

Google I/O 2020 Zrušený Z Dôvodu Koronavirus Obáv 1

Všetkých hostí, ktorí si zakúpili lístky na I/O 2020 bude dostávať plnú náhradu od Marca 13, 2020. Ak nevidíte kredit na vyjadrenie, potom, prosím, spojte sa s [email protected]. Hostia, ktorí sa zaregistrovali na I/O 2020 nebude musieť zadať budúci rok kreslenie a bude automaticky poskytnutá možnosť nákupu I/O, 2021 lístok.

V nadchádzajúcich týždňoch budeme skúmať aj iné spôsoby, ako vyvíjať Google I/O najlepšie spojiť sa s našimi developer spoločenstva.

Pre ďalšie otázky, prosím, kontaktujte [email protected].

Toto nie je prvý prípad, že padol korisť COVID-19. Nedávno, Facebook zrušené jeho F8 summit bol Microsoft nútený urobiť to isté spolu s autosalóne v Ženeve a viac. Chápeme, že ide o preventívne opatrenie na zastavenie šírenia vírusu a je to čertovsky dobrý. Ale samozrejme, tí, ktorí boli tešíme sa do roku 2020, ako obrovský predviesť na veľa vecí tech sa bude hrozne sklamaný.

Budeme našich čitateľov v slučke o Google I/O 2020 a ako na Pohorie gigant bude trvať ho tu. Budú tam virtuálne prípade, banda tlačové správy alebo viac? Poďme počkajte pár dní a sedieť tento jeden až viac informácií sa dospelo. Medzitým, neváhajte a pozrite sa na Google I/O webové stránky pre viac informácií.

Odoslať