Google Go, zn├ş┼żen├í verzia prehliada─Źa Chrome

Spolo─Źnos┼ą Google na celom svete spustila aplik├íciu Google Go, zmen┼íen├║ verziu svojho vyh─żad├ívacieho n├ístroja, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje r├Żchly pr├şstup k inform├íci├ím a zaber├í menej miesta v ├║lo┼żisku.

Ak├ę s├║ najnov┼íie spr├ívy od spolo─Źnosti Google? Ste jedn├Żm z t├Żch, ktor├ş zvy─Źajne ─Ź├ştaj├║ ─Źl├ínky a spr├ívy o vyh─żad├íva─Źi spolo─Źnosti? Technologick├Ż gigant pr├íve spustil Google Go, ten┼íiu alebo Lite verziu svojho vyh─żad├ívacieho n├ístroja, ktor├Ż u┼íetr├ş 40% mobiln├Żch d├ít, ako bolo ozn├ímen├ę vo vyhl├ísen├ş.

Google Go je ─żahk├í a r├Żchla aplik├ícia na pr├şstup k inform├íci├ím, aj ke─Ć je spojenie nestabiln├ę a jeho s┼ąahovanie je u┼ż k dispoz├şcii na celom svete.

Aplik├ícia je na niektor├Żch zariadeniach s Androidom k dispoz├şcii od roku 2017, ale medzi pou┼ż├şvate─żmi si z├şskala ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiu ob─żubu v─Ćaka funkci├ím, ako je ─Ź├ştanie textov nahlas. Teraz je k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom a zaber├í ich iba 7 MB na va┼íom zariaden├ş.

google ├şs┼ą

Preklad textu do obrázkov

Jednou z hlavn├Żch funkci├ş spolo─Źnosti Google je okrem r├Żchleho vyh─żad├ívania na internete a vytv├írania skratiek aj preklad textu do obr├ízkov v─Ćaka pou┼żitiu objekt├şvu Google. T├íto funkcia bola predstaven├í na udalosti I / O Google, ktor├í sa konala minul├Ż m├íj, a prekladom m├┤┼że by┼ą text v texte alebo text vo form├íte audio.

Google zaber├í na va┼íom zariaden├ş menej miesta a zabra┼łuje nepravideln├Żm pripojeniam. ÔÇ×Ak pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície strat├şte konektivitu, zapam├Ąt├í si va┼íe miesto a dokonca sa vr├íti v├Żsledky vyh─żad├ívania, ke─Ć sa vr├ítite do re┼żimu onlineÔÇť. Jeho cie─żom je nahradi┼ą prehliada─Ź Chrome na menej v├Żkonn├Żch zariadeniach.

─Żahko prep├şnajte medzi jazykmi. Ak chcete zmeni┼ą v├Żsledky vyh─żad├ívania na alebo kedyko─żvek, nastavte druh├Ż jazyk. ─îoko─żvek h─żad├íte na internete, spolo─Źnos┼ą Google umo┼ż┼łuje r├Żchle a jednoduch├ę vyh─żad├ívanie!

V aplik├ícii Google Go n├íjdete webov├ę str├ínky, obr├ízky a ─Ćal┼íie polo┼żky. Google Go je optimalizovan├Ż tak, aby pracoval r├Żchlo na r├┤znych zariadeniach a na internetov├Żch pripojeniach.